Sertificēts interneta veikals
Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Vairāk nekā 150 LED gēli
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gēla / Vylet-Nails Elements
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Vylet Nails Element 1 fāze gēls
Sīkāka informācija
+
Tu manicured rokas un gari nagi, vēlas sasniegt šo, bet Nē, jo atcelt jūsu nagus? Pēc tam tā dodas uz kā daudzi citi Sievietes arī. Bet tur ir jābūt neviens uz tīrām rokām un gari nagi iztikt bez. Protams pastāv iespēja palielināt Dabas nagiem, bet ja viņi tūlīt, pārtraukuma vajadzētu pagarināt Domājot par nagu tips. Ar UV gel & krāsu gels var ļoti daudz būt REACH un mākslīgie nagi izskatās nagus Vylet produkti Krājuma ļoti acīmredzami ārā. Mūsu Vylet nagus elementi 1/phase želeja Size 15 ml var apstrādāt perfekti. Tas var būt visi slāņi Modelis varētu izmantot. Želeja ir konsekvenci, ir it Apstrādi atvieglo un nedarbojas piemalēs. Pateicoties tās Medus efektu dod priekšroku pati nevainojami un izvairās no šādas sarežģītas Iesniedzot darbu. Lai gan jūs varat izmantot visus modeļa vietā slāņus, var Tā arī perfekti ar Vylet nagiem praimeru gel vēl labāku izturību un spodri blīvējuma gels var apvienot. Pārliecināt ir pati mūsu želejas. Jūs esat no šīs īpaši labi, lai ražošanas gels ir pilnīgi pārsteigti. Mēs garantējam ilgtermiņa Ražotāja pieredze, vislabāko pakalpojumu, visaugstāko kvalitāti mūsu produktiem.
Izmēri
+
0.065 Metri (m)
0.07 Metri (m)
0.042 Metri (m)
viskozitāte
+
plāns vidējs biezs
Ronis
+
UV piemērota

Veido perfekti stingrus un izturīgus nagus ar UV gēlu un atbilstošajiem piederumiem: UV gēli ir pieejami daudzās dažādās krāsās un tekstūrās, un tie sacietē UV lampā vai CCFL lampā 120 sekundēs. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti izmantojami tikai ar UV gēliem.

LED piemērota

LED gēli un atbilstošie piederumi sniedz iespēju modelēt nagus ļoti īsā laikā: LED gēli sacietē LED lampā vai CCFL lampā 30-90 sekunžu laikā, vai arī kā parasti zem UV lampas 120 sekundēs, tie ir noņemami un nav nepieciešams tos novīlēt. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti ir paredzēti lietošanai ar LED gēliem.

skābēm

Tie ir hypo alerģiskajām un joprojām būtu jauki nagi nepadodas. Pēc tam izmantot tikai acid gel, jo tas ir piemērota cilvēkiem ar alerģijām.

Atsauksmes
+
Kopējie novērtējumi
5
Pārskats
5
3
4
0
3
0
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks