Sertificēts interneta veikals
Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Vairāk nekā 150 LED gēli
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gēla / Thermo krāsu gēli
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Thermo krāsu gēli Thermo krāsu gēli Atrodiet savu Thermo krāsu gēli vairāk nekā 50 dažādās krāsās Pie jūsu mīļākās krāsas

Thermo krāsu gēli

Thermo krāsu gēli - sexy krāsu spēles uz jūsu gela nagus

Thermo krāsu gel varianti, kuri no smalkajām ekstravagants

Thermo krāsu gēli ir pieejamas daudzas dažādas krāsu kombinācijas. Šo apburošs nagla padarīs iespējamu, kas var pilnīgi noregulēta arī personisko stilu, kā arī uz konkrēto gadījumu. Krāsas maiņa notiek pēc definēta izvades krāsu un nianse vai ēna vienā stilā, tāpēc vairāki nagu dizainu notikt vienā solī. Sevišķi gudrs papildu ietekme radīsies no variācijas ar spožums pigmenti, Pearl mirgošana vai drebošs caurspīdīgu flip kritiens gēlus ar neatņemamu daļiņu.

 

Piemēram, Thermo darbu krāsu gēli

Īpašu krāsu gēli termo ir viņu atbilde uz dažādos temperatūras apstākļos. Keynote, kas veido piemērotu krāsu želeja ar pieaugošo karstumu mainīts soli pa solim līdz otrā noteiktu skaņu. Jo krāsu maiņa notiek pakāpeniski, naglas atšķirties atkal un atkal, un excitingly. Krāsas maiņa var arī rasties, ja ir novietots siltā pirksta nagu. Vide un nagu virsmas atdzist, tad livreja atkal mainījās.

Tas var būt īpaši efektīvas, vakarā: atdzišanas arī nagu ar atdzesētu dzērienu rokās un tādējādi mainās tā krāsa īsā laikā. Pat ja temperatūra atdzist ārā, īpašu krāsu, kas ir tik tipiska Thermo UV gēli krāsu efektu.

 

Programmas nagla

Krāsu gel apzīmē modeļa vietā naglu pēdējais slānis, pirms tiek noslēgti. Nagla ir veidojusies kā parasti: primer tiek lietots nagu, kas ir pamatā atbildību par turpmāko apcietināšanas vai veidojot želeju. Pēc būvniecības gēla nagu perfekta C līknes, plānas krāsu gel piemērots nail plate un izārstēt saskaņā ar UV lampu. Šo procesu var atkārtot, lai sasniegtu vēlamo krāsas intensitāti. Uzmanīgi konservēšanas tiek sasniegts labākais ar plānas slāņos želeja ir svarīga. Apdare ir augšējā mētelis, kas darbojas kā blīvējuma, gela ilgi tur Thermo krāsas intensitāti. Augšējā mētelis ir rūdīts saskaņā ar UV gaismu, un pēc tam gecleanert vai apstrādāta ar pulēšanas eļļas. Tātad ir glancēts naglas ar spīdīgu krāsu un aizraujošas pārmaiņas spēles.
Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks