Sertificēts interneta veikals
Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Vairāk nekā 150 LED gēli
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gēla / Soak-Off gēls
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Soak-off grims ir paslēpta neizskatīgs plankumi uz nagiem gel
Sīkāka informācija
+
Uzsūkšanās pie gela NDED grims ir brīnumlīdzeklis, nelielas krāsas izmaiņas nagu iedobē. To var labi paslēpušies ar vienu vai diviem piemēro želeju. Nagla viņas izskatās diezgan vienmērīgi, krāsošana. Atšķirība starp šiem un klasisko UV gēli un krāsu gēli ir uzsūkšanās pie gēlus ar izslēgtu solvers uzsūkšanās novāks. Tādēļ iesniegšana neietekmē dabas nagla. Ir daudz priekšrocību: varat izmantot to dabas nagu nostiprināšana ar vai bez Francijas izskatu, protams jūsu kājām vai kā optisko pagarinājums nagla gultas. Šķīstošā aplauzums želeja ir elastīga un ievēro arī. Nedaudz raupja jūsu nagus un attaukotu pareizi. Lietotu uzsūkšanās pie gel gruntējuma slāni, šī Harden divas minūtes pēc tam piemērot vienu vai divām kārtām mūsu grims tieši želeja sērijas. Lūdzu, arī vēl divas minūtes, lai nocietināt šos slāņus. Francijas izskatu vēlaties, tad Reģistrējieties tagad jūsu smaids uzsūkšanās ārpus Francijas balto līniju un nocietināt kā parasti. Beidzot pat uzsūkšanās pie hermētiķu gels lietots un arī izārstēta. Lai moderns ' nude ' izskatu piemērot bez jūsu franču zīmogs. Izvēlieties savu daudzumu. Augstākās kvalitātes par saprātīgām cenām. Tas sacietē 120 sekundes normālos UV gaismas ierīcēm un 30-60 sekunžu laikā LED gaismas konservēšanas vienību.
viskozitāte
+
plāns vidējs biezs
Ronis
+
UV piemērota

Veido perfekti stingrus un izturīgus nagus ar UV gēlu un atbilstošajiem piederumiem: UV gēli ir pieejami daudzās dažādās krāsās un tekstūrās, un tie sacietē UV lampā vai CCFL lampā 120 sekundēs. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti izmantojami tikai ar UV gēliem.

LED piemērota

LED gēli un atbilstošie piederumi sniedz iespēju modelēt nagus ļoti īsā laikā: LED gēli sacietē LED lampā vai CCFL lampā 30-90 sekunžu laikā, vai arī kā parasti zem UV lampas 120 sekundēs, tie ir noņemami un nav nepieciešams tos novīlēt. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti ir paredzēti lietošanai ar LED gēliem.

skābēm

Tie ir hypo alerģiskajām un joprojām būtu jauki nagi nepadodas. Pēc tam izmantot tikai acid gel, jo tas ir piemērota cilvēkiem ar alerģijām.

Atsauksmes
+
Kopējie novērtējumi
4.125
Pārskats
5
14
4
10
3
6
2
2
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks