Sertificēts interneta veikals
Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Vairāk nekā 150 LED gēli
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gēla / Soak-Off gēls
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Uzsūkšanās pie krāsu gel nevainojamajiem nags rekonstrukcijas
Sīkāka informācija
+
Gel & krāsu gel viegli perfektus rezultātus ar gel UV atslēgts uzsūkšanās ir iegūti. nded uzsūkšanās pie krāsu gels ir ideāli piemērots atsevišķu paraugu atrašanās vieta. Neatkarīgi no tā, kāda tendence esot tikai ar šī želeja jums sekot līdzi katru tendenci. Neatkarīgi no tā vai ārkārtas Francijas izskatu vai pilnīga modelēšanas ar šo gel kopa uzsver garantijas vilkšanas īpašu uzmanību. Krāsu gelu var izmantot, lai noformētu individuālā nagus. To var viegli apstrādāt un ir augstas kvalitātes. Ātri modelēšana ar perfektu rezultātu ir iespējams ar šo želeja. Tāpat kā visas uzsūkšanās pie želejas līnija nodrošina darbu minimāla failu. Uzsūkšanās pie gels var piemērot dabas naglu un tas izlīdzina ar naglu tips. Tādējādi to veic bez mehāniskās stimuliem un labi panes. Gēla nagi atkal aktivizē automātisko nogludināšanas efektu. Želejas vajag tikai 2 minūtes Konservēšanas ilgums UV lampu, vienalga, kura veidošana, slāņu primer, veidošanas želeja vai pabeigt tikai strādāja. Ilgi jāgaida ir novecojusi. Var pārliecināt sevi par šo neticami želeja un uzticību mūsu pieredzi no ražotāja. Jūs pārsteidza gel daudzpusība. Tas sacietē 120 sekundes normālos UV gaismas ierīcēm un 30-60 sekunžu laikā LED gaismas konservēšanas vienību.
viskozitāte
+
plāns vidējs biezs
Ronis
+
UV piemērota

Veido perfekti stingrus un izturīgus nagus ar UV gēlu un atbilstošajiem piederumiem: UV gēli ir pieejami daudzās dažādās krāsās un tekstūrās, un tie sacietē UV lampā vai CCFL lampā 120 sekundēs. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti izmantojami tikai ar UV gēliem.

LED piemērota

LED gēli un atbilstošie piederumi sniedz iespēju modelēt nagus ļoti īsā laikā: LED gēli sacietē LED lampā vai CCFL lampā 30-90 sekunžu laikā, vai arī kā parasti zem UV lampas 120 sekundēs, tie ir noņemami un nav nepieciešams tos novīlēt. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti ir paredzēti lietošanai ar LED gēliem.

skābēm

Tie ir hypo alerģiskajām un joprojām būtu jauki nagi nepadodas. Pēc tam izmantot tikai acid gel, jo tas ir piemērota cilvēkiem ar alerģijām.

Atsauksmes
+
Kopējie novērtējumi
4.2542
Pārskats
5
29
4
23
3
4
2
3
1
2

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks