Sertificēts interneta veikals
Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Vairāk nekā 150 LED gēli
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gēla / Soak-Off gēls
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
nded soak-off francijas gel nodrošina Francijas naglas klasisks izskats
Sīkāka informācija
+
NDED uzsūkšanās ārpus Francijas gels ir produktu ražošanā UV želeja un krāsu želeja ģimenes. Svarīga atšķirība ir tā, ka uzsūkšanās pie geli ir noņemamas un nav noteikti ir ir iesniegts. Pēc dažām minūtēm, var pilnībā noņemt šīs želejas. Vienkārši virsmas nedaudz roughen, Risinātājs atbrīvošu īpašu uzsūkšanās no saskaņā ar instrukcijām un atlikumu gel gel ar irbulīši rožkoka no naglu uz leju slaidu. Dabiskās nagu tiks uzskatīti šo maigu. Tāpēc arī tik populārs ar raksturu šīs želejas nagu pastiprināšana vai pilnīgs vāks, Fullcover tiek saukta arī. Izveidot dabas Francijas izskatu jūsu rokas un nagi. Šādi apstrādātu uzsūkšanās pie želejas: nedaudz raupja jūsu nagus un tos attaukotu labi. Tad piemēro uzsūkšanās pie primer gela slānis un nocietināt divas minūtes. Nekavējoties sazinieties ar gelu ar franču suku vai vietas sakrata mūsu uzsūkšanās pie franču līniju jauku smaidu uz jūsu nagus. Neaizmirstiet grūtībām divas minūtes. Atkarībā no Dūmainība garšu var atkārtojiet iepriekšējo soli. Visbeidzot, vēl ar hermētiķu gel uzsūkšanās pie gel slāņi ir noslēgtas un arī izārstēta. Izcili gala nagla padomi ir perfekta. Jūs varat izvēlēties no dažādiem izmēriem. Vienmēr, vienmēr lēti! Tas sacietē 120 sekundes normālos UV gaismas ierīcēm un 30-60 sekunžu laikā LED gaismas konservēšanas vienību.
viskozitāte
+
plāns vidējs biezs
Ronis
+
UV piemērota

Veido perfekti stingrus un izturīgus nagus ar UV gēlu un atbilstošajiem piederumiem: UV gēli ir pieejami daudzās dažādās krāsās un tekstūrās, un tie sacietē UV lampā vai CCFL lampā 120 sekundēs. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti izmantojami tikai ar UV gēliem.

LED piemērota

LED gēli un atbilstošie piederumi sniedz iespēju modelēt nagus ļoti īsā laikā: LED gēli sacietē LED lampā vai CCFL lampā 30-90 sekunžu laikā, vai arī kā parasti zem UV lampas 120 sekundēs, tie ir noņemami un nav nepieciešams tos novīlēt. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti ir paredzēti lietošanai ar LED gēliem.

skābēm

Tie ir hypo alerģiskajām un joprojām būtu jauki nagi nepadodas. Pēc tam izmantot tikai acid gel, jo tas ir piemērota cilvēkiem ar alerģijām.

Atsauksmes
+
Kopējie novērtējumi
5
Pārskats
5
8
4
0
3
2
2
1
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks