Sertificēts interneta veikals
Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Vairāk nekā 150 LED gēli
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gēla / Soak-Off gēls
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Soak-off blīvējuma gel augstas kvalitātes apdari, modelēšana
Sīkāka informācija
+
Daudziem, želejas uzsūkšanās ārpus joprojām ir nezināms Produktu, savukārt Amerikas Savienotajās valstīs un citās valstīs Piesūcināšanas pie želejas jau kopš ilgu laiku tiek izmantoti. Salīdzinot ar parasto UV gel & Krāsu gels var mērcēt-off ar acetona saturoši Materiallöser želejas bez pieteikuma uz leju atkal pie naglu. Uzsūkšanās pie līdzekļiem tulkots kā daudz, piemēram, "atkal tiks izpirktas". Ar gelu sealer NDED, uzsūkšanās pie saņemt 5ml Jūs ļoti augstas kvalitātes produkts, kas nagus nagu modelēšanas Dodiet perfekti spīdīgu virsmu. Izmantot, pateicoties Sastāvdaļas attiecīgajās uzsūkšanās pie želeja ir iesniegšanas uz leju ne vairāk vajadzības gadījumā un ja jūsu klientiem vajadzētu izlemt vienreiz Vairs nav jāaizpilda padarīt nagi nagi, jūs varat viegli ar viegli noņemt slāni, lai slāni acetona, kas satur Materiallöser. Tas ir vairākās Nagelschonender, ne tik daudz, un gandrīz neviens Pašas dabas nagla viela ir iesniegts un noņemta. Ja jūs Uzsūkšanās pie izmanto produktu, jūsu klienti var, piemēram, Piedāvājam iegādāties pasūtot Materiallöser lietošanai mājās lai saglabātu jums jaunu kursu. Tas, protams, naudas zaudējumus svina, bet caur Materiallösers papildu pārdošanu varēja Rebalance. Pārliecināt sevi par mūsu kvalitātes Studio Produkti un meklēt alternatīvas un papildu produktu mūsu veikalā. Tas sacietē 120 sekundes normālos UV gaismas ierīcēm un 30-60 sekunžu laikā LED gaismas konservēšanas vienību.  
viskozitāte
+
plāns vidējs biezs
Ronis
+
UV piemērota

Veido perfekti stingrus un izturīgus nagus ar UV gēlu un atbilstošajiem piederumiem: UV gēli ir pieejami daudzās dažādās krāsās un tekstūrās, un tie sacietē UV lampā vai CCFL lampā 120 sekundēs. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti izmantojami tikai ar UV gēliem.

LED piemērota

LED gēli un atbilstošie piederumi sniedz iespēju modelēt nagus ļoti īsā laikā: LED gēli sacietē LED lampā vai CCFL lampā 30-90 sekunžu laikā, vai arī kā parasti zem UV lampas 120 sekundēs, tie ir noņemami un nav nepieciešams tos novīlēt. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti ir paredzēti lietošanai ar LED gēliem.

skābēm

Tie ir hypo alerģiskajām un joprojām būtu jauki nagi nepadodas. Pēc tam izmantot tikai acid gel, jo tas ir piemērota cilvēkiem ar alerģijām.

Atsauksmes
+
Kopējie novērtējumi
4.2174
Pārskats
5
12
4
6
3
3
2
2
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks