Sertificēts interneta veikals
Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Vairāk nekā 150 LED gēli
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gēla / Soak-Off gēls
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Soak-off LED gruntējuma želeja pēc tam iesniedzot brīvas noņemšanas
Sīkāka informācija
+
Vēlaties uzlabot dabas nagiem vai mākslīgie nagi tikai īpašas svinības modelēts? Mūsu NDED uzsūkšanās pie izcilu LED primer gels ir piemērotas šim. Šo unikālo LED gels var ar mūsu uzsūkšanās pie Solver piepūles atpakaļ no naglu noņemta, bez kuriem jābūt failu piemēram pie tradicionālās nagla želejas. Iesūcās dubļiem pilnajos jums jūsu nagus viegli ar buferšķīdumu, līdz vairs nav spoži darbu redzēt vairāk. Tos atbrīvot no dizainparauga Kosmētiskie brush un tīru ar tīrāku pēc. Pēc tam lietot primer, kas nodrošina uzlabotas saķeres starp UV-LED želeja un dabiskās nagu. Tad modelis uzsūkšanās pie gel primer LED kārtiņu uz. Mūsu padoms: Ārstētu Jūsu nagus individuāli un atstāt tieši pēc tam, kad piesakās aptuveni 15 sekundes, lai izārstēt katru naglu. Tad jūs varat izveidot visus pirkstus kopā maksimāli divas minūtes UV gaismā. Strādāt tieši, ar mūsu NDED uzsūkšanās off LED želejas, nenoņemot sviedri slāni. Tikai pēc tam, kad pēdējā gel, piemērojot to noņemt. Izpildiet šīs darbības, lai saņemtu lielu spīdēt jūsu nagus. Mūsu augstas kvalitātes NDED uzsūkšanās pie nagla gels pieejamas UV gel & krāsu gelā no dažāda daudzuma diapazonu. Jūs vēlaties, lai stiprinātu dabas nagiem tik īss vai mākslīgie nagi modeli, šī želeja, kas izveidots. Tagad arī ar parasto UV ierīcēm un tiek lietots ar LED gaismas konservēšanas vienību var lietot!
viskozitāte
+
plāns vidējs biezs
Ronis
+
UV piemērota

Veido perfekti stingrus un izturīgus nagus ar UV gēlu un atbilstošajiem piederumiem: UV gēli ir pieejami daudzās dažādās krāsās un tekstūrās, un tie sacietē UV lampā vai CCFL lampā 120 sekundēs. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti izmantojami tikai ar UV gēliem.

LED piemērota

LED gēli un atbilstošie piederumi sniedz iespēju modelēt nagus ļoti īsā laikā: LED gēli sacietē LED lampā vai CCFL lampā 30-90 sekunžu laikā, vai arī kā parasti zem UV lampas 120 sekundēs, tie ir noņemami un nav nepieciešams tos novīlēt. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti ir paredzēti lietošanai ar LED gēliem.

skābēm

Tie ir hypo alerģiskajām un joprojām būtu jauki nagi nepadodas. Pēc tam izmantot tikai acid gel, jo tas ir piemērota cilvēkiem ar alerģijām.

Atsauksmes
+
Kopējie novērtējumi
4.8235
Pārskats
5
14
4
3
3
0
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks