Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gēla / Soak-Off gēls
Visi rounder: soak-off 1 fāze-builder gel sistēmas visos posmos

Sīkāka informācija
+

1 Phase Builder gel ir uzsūkšanās pie NDED arī VADĪJA, un tas ir universālā gel. Tas ir ērts rokturis un darbojas gluda patstāvīgi. Šis produkts ir spoža un patīk citiem UV un krāsu gēli ideāls modelēšanas neaizstājams. Uzsūkšanās pie geli ir noņemamas un nedrīkst lejupielādēt tā jāiesniedz. Šeit, jūs esat atradis želeju visos posmos. Jums vairāk nav primer, iepakošanu vai blīvējuma gel. Nedaudz raupja jūsu nagus un smērvielas labi. Tad piemēro slāņa uzsūkšanās pie 1 fāzes Builder gel un nocietināt divas minūtes. Varam modelis C-līkni ar tā paša gela tieši portam. Neaizmirstiet grūtībām divas minūtes. Visbeidzot, gela slāņi ir atkal aizzīmogo ar mūsu želeja visiem etapiem un arī izārstēta. Tagad spīdēt jūsu nagus jaunu izskatu. Var arī ātri noņemt šīs želejas. Vienkārši raupja virsmas viegli atstāt darbu saskaņā ar īpašu uzsūkšanās pie gel solvers un nogrūst atlikušo želeja ar rožkoka irbulīši no naglu. Pacientam draudzīga, tas diez vai ir. Dabiskās nagu tiek pieprasīta kā rezultātā mazāk un pārslēgšanās starp modelēto un dabas nagiem ir pavisam vienkāršus un saprotamus. Mums ir jāšķiro mūsu pakotņu opcijas, lai tās atbilstu jūsu vajadzībām. Atlasiet atbilstošo summu, un nosūta īpašu produktu no mūsu kompānijas. Tas sacietē 120 sekundes normālos UV gaismas ierīcēm un 30-60 sekunžu laikā LED gaismas konservēšanas vienību.

viskozitāte
+

plāns vidējs biezs

Ronis
+

UV piemērota

Veido perfekti stingrus un izturīgus nagus ar UV gēlu un atbilstošajiem piederumiem: UV gēli ir pieejami daudzās dažādās krāsās un tekstūrās, un tie sacietē UV lampā vai CCFL lampā 120 sekundēs. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti izmantojami tikai ar UV gēliem.

LED piemērota

LED gēli un atbilstošie piederumi sniedz iespēju modelēt nagus ļoti īsā laikā: LED gēli sacietē LED lampā vai CCFL lampā 30-90 sekunžu laikā, vai arī kā parasti zem UV lampas 120 sekundēs, tie ir noņemami un nav nepieciešams tos novīlēt. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti ir paredzēti lietošanai ar LED gēliem.

skābēm

Tie ir hypo alerģiskajām un joprojām būtu jauki nagi nepadodas. Pēc tam izmantot tikai acid gel, jo tas ir piemērota cilvēkiem ar alerģijām.

Atsauksmes
+

Kopējie novērtējumi

4.3409

Pārskats

5
19
4
22
3
2
2
1
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks