Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gēla / Posms gēls
NDED 2 posms želeja

Sīkāka informācija
+

Kāpēc izmantot trīs dažādus nagu geli, ja jums tikai stabils mākslīgie nagi fāzes želeja ar mūsu NDED 2, nekā ja jūs pieteikties trīs dažādas želejas? Iesniegšanu un nespodrums jūsu dabas nagi nagi sākumā. Pēc tam atrodiet pareizo Padoms izmēru jūsu nagus no kastes un pievienojiet to ar naglu līmi. Failu visus nagu padomi vēlamo garumu un formu un pēc tam dot pāreju no dabiskā uz mākslīgo nagu līmenī. Nākamajā solī, piemērojot mūsu 2 posms veidotāja pirmo slāni gēla un nocietināt saskaņā ar UV gaismas ierīces. Tūlīt pēc pirmā slāņa modelis C līknes ar pašas nagu dizaina gel. Šeit vajadzētu izstrādāt biezu, bet mīkstu uzskrūvēšana starp dabisko un mākslīgo nagu. Jūs vēlreiz nostiprina šo slāni gēla saskaņā ar UV lampu. Noņemt tīrītājs svīšana slāni ar tam un gludas jebkuru nevienmērība želeja. Šim nolūkam izmantojiet labi failu. Jūsu mākslīgie nagi joprojām ideāls aizsardzību pret skrāpējumiem, sniegt un saņemt, viņi spīdums beigās mēs iesakām īstenot pat blīvējuma gel no tās pašas sērijas. Mūsu 2 fāžu gelā no produktu klāstu UV gel & krāsu želeja, saņemt šeit augstas kvalitātes nagu studija kvalitātes, neticami zemām cenām.

viskozitāte
+

plāns vidējs biezs

Ronis
+

UV piemērota

Veido perfekti stingrus un izturīgus nagus ar UV gēlu un atbilstošajiem piederumiem: UV gēli ir pieejami daudzās dažādās krāsās un tekstūrās, un tie sacietē UV lampā vai CCFL lampā 120 sekundēs. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti izmantojami tikai ar UV gēliem.

skābēm

Tie ir hypo alerģiskajām un joprojām būtu jauki nagi nepadodas. Pēc tam izmantot tikai acid gel, jo tas ir piemērota cilvēkiem ar alerģijām.

Atsauksmes
+

Kopējie novērtējumi

4.8

Pārskats

5
28
4
7
3
0
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks