Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gēla / Posms gēls
1 Fāze modeļa pilnīga nagu modelēšanu želejas

Sīkāka informācija
+

Vai esat noguris katram Slāni gēla atvērt citu podi? Neuztraucieties, tas ir tagad NDED 1 fāzes Builder gel pēdējo pieteikumu. Ar gelu, var marķēt modeļa viegli visās trīs fāzēs un mākslīgie nagi. kā arī ar trīs dažādiem geli, iegūt stabilu. Sākums kā parasti ar dabas nagiem iesniegšana un pīts paklājs. Pēc tam ielīmējiet Viņas nagu padomus par un nest tos uz vajadzīgo garumu un formu. Failus Pāreja no dabiskā uz mākslīgo nagu prom un veikt 1, taisni Par fāzes Builder gel. Jums būs nepieciešams šo pirms jebkuru galvojumu aģents vairāk, jo ar tika apstrādāts želeja. Medus ietekme sniedzas gēla nagu automātiski gluda, tāpēc jums būs mazāk darba iesniegšana. Pateicoties Krāsas aizsardzība vairs nav pārvērst jūsu nagus un paliek pāri vairākām Nedēļas un spodri. Turklāt tas var būt brīnišķīgs ar krāsu pigmenti un krāsu kombināciju no mūsu veikalā un dzirdējis, ka jaunākā UV & Gelen, krāsu Polimēra izpēte ir. Varat norādīt summu šī želeja ar mums no 5 ml līdz Izvēlēties līdz 200 l. Nagu modelēšana ar tikai 1 paraugs Posms-Builder gel nail Studio kvalitāti par labu Cenas veiktspējas attiecība.

viskozitāte
+

plāns vidējs biezs

Ronis
+

UV piemērota

Veido perfekti stingrus un izturīgus nagus ar UV gēlu un atbilstošajiem piederumiem: UV gēli ir pieejami daudzās dažādās krāsās un tekstūrās, un tie sacietē UV lampā vai CCFL lampā 120 sekundēs. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti izmantojami tikai ar UV gēliem.

skābēm

Tie ir hypo alerģiskajām un joprojām būtu jauki nagi nepadodas. Pēc tam izmantot tikai acid gel, jo tas ir piemērota cilvēkiem ar alerģijām.

Atsauksmes
+

Kopējie novērtējumi

4.7096

Pārskats

5
226
4
70
3
6
2
1
1
1

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks