Sertificēts interneta veikals
Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Vairāk nekā 150 LED gēli
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gēla / Posms gēls
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
American Line 1 Fāze Gēls
Sīkāka informācija
+
Programmā UV partija ir nagu modelēšanas gel & nepieciešama krāsu gel. Mūsu amerikāņu Līnija ir perfekts biedrs UV želejas modelēšana. Tas var būt visiem Ar naglām ir izmantota slāņu un elastīgās stabilitātes vienu ultra droši. Tāpēc, ka tā plešas pati gludo, ietaupa jums daudz pie tā iesniegšanas darbietilpīgs darbs. Pārstrādāt ir nevajadzīgs, vairumā gadījumu. Pēc tam, kad Jums ir skaisti spīdēt noņemt pēdējo slāņa sviedri naglu virsmas. Turklāt tas baro nagus, jo tā īpašā kalcija un vitamīnu komplekss struktūru. Par īpaši laba saķere romāns līmi pastiprinātājs, kas ir sajaukta ar gelu. Papildus mūsu 1 Fāze-Builder gel sērijas jūs atradīsiet daudz vairāk amerikāņu līniju želejas visas pilnīgi saskaņot ar otru. Vērā modelēšanas rezultātus būs ar Šie produkti pilnīgi pārliecināt un iedvesmot. Modeļa vietā, kas nav izskatās vienkārši perfekta, bet arī kaut ko rūpējas par jūsu nagus neattiecas. Mēs piedāvājam jums rodas ne tikai ražotājiem, bet arī augstāko Kvalitāti mūsu produktus, kuriem piemēro visiem stingra kontrole. Pārliecināt Jūs sevi un testa būs mūsu amerikāņu līniju sērija, želejas gela būs vairs nevēlaties garām un brīnīties, kā jūs tik ilgi bez varētu iznākt!  
viskozitāte
+
plāns vidējs biezs
Ronis
+
UV piemērota

Veido perfekti stingrus un izturīgus nagus ar UV gēlu un atbilstošajiem piederumiem: UV gēli ir pieejami daudzās dažādās krāsās un tekstūrās, un tie sacietē UV lampā vai CCFL lampā 120 sekundēs. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti izmantojami tikai ar UV gēliem.

LED piemērota

LED gēli un atbilstošie piederumi sniedz iespēju modelēt nagus ļoti īsā laikā: LED gēli sacietē LED lampā vai CCFL lampā 30-90 sekunžu laikā, vai arī kā parasti zem UV lampas 120 sekundēs, tie ir noņemami un nav nepieciešams tos novīlēt. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti ir paredzēti lietošanai ar LED gēliem.

skābēm

Tie ir hypo alerģiskajām un joprojām būtu jauki nagi nepadodas. Pēc tam izmantot tikai acid gel, jo tas ir piemērota cilvēkiem ar alerģijām.

Atsauksmes
+
Kopējie novērtējumi
4.9444
Pārskats
5
17
4
1
3
0
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks