Sertificēts interneta veikals
Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Vairāk nekā 150 LED gēli
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gēla / LED Gēli
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
NAIL-EON LED/UV gel poļu īpašu augšējā mētelis
Sīkāka informācija
+
Augšējā apvalks kā hermētiķu ir apledojuma uz kūka par katra modeļa slānis. Blīvējuma gel coats mākslīgo nagu ar rezistentu slāni un aizsargā pret šķembu un skrāpējumiem. Turklāt, izturīgi un pievilcīga spīdēt piešķir naglu.

NAIL-EON LED/UV gel laka īpašu augšējā mēteli var viegli lietot un ir piemērota ne tikai gēla modelēšanas. Arī akrila nagi, UV želeja emaljas vai tradicionālo nagu lakas var pārklāt ar blīvējuma slāni. Augšējā mētelis piemērota gala nagla, akrila nagi tiek celta pirms pieteikšanās buferi ar spīdumu. Pēc tam saskaņā ar UV vai arī LED gaismas apdare ir izārstēta. Ar Zellette un tīrāku, svīšana slānis tiek noņemta, nagla ir pulēta pāris soļos uz spīdumu. Glancēts efektu pastiprina piemērošanu naftas pulēšana. Gala nagla ir sen no skrambām un citiem bojājumiem.


Izmēri
+
0.033 Metri (m)
0.033 Metri (m)
0.068 Metri (m)
viskozitāte
+
plāns vidējs biezs
Ronis
+
UV piemērota

Veido perfekti stingrus un izturīgus nagus ar UV gēlu un atbilstošajiem piederumiem: UV gēli ir pieejami daudzās dažādās krāsās un tekstūrās, un tie sacietē UV lampā vai CCFL lampā 120 sekundēs. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti izmantojami tikai ar UV gēliem.

LED piemērota

LED gēli un atbilstošie piederumi sniedz iespēju modelēt nagus ļoti īsā laikā: LED gēli sacietē LED lampā vai CCFL lampā 30-90 sekunžu laikā, vai arī kā parasti zem UV lampas 120 sekundēs, tie ir noņemami un nav nepieciešams tos novīlēt. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti ir paredzēti lietošanai ar LED gēliem.

skābēm

Tie ir hypo alerģiskajām un joprojām būtu jauki nagi nepadodas. Pēc tam izmantot tikai acid gel, jo tas ir piemērota cilvēkiem ar alerģijām.

instrukcijas
+
NAIL-EON UV laka īpašu augšējā apvalks kā skrāpējumiem izturīgs glancēts pabeigt mūsu gel laku un gēlu un akrilu modeļa slāņiem

1. solis: Kā labi zināms, sagatavot dabas nagiem.

2. solis:Kā bāze mētelis, izmantojiet mūsu NAIL-EON UV laka īpašu bāzes mētelis. pants Nr. 1054th domāšana 2 minūtes lampu pastiprināšana.

3. solis: Tagad jūs varat ar savu UV želeja poļu modeli naglas vai krāsošana. Lūdzu šeit pat izārstēt.

4. solis: Hermētiķu, kā izmantot mūsu NAIL-EON UV laka īpašu augšējā mētelis. Tas aizsargā krāsu un dot jūsu nagus spožs apdare. Ar tīrāku noņemt sviedri slāni.


Tip:Mūsu NAIL-EON UV laka īpašu augšējā mētelis tipa Nr - 1054 ir piemērots arī kā apdare želeju un akrils – modeļa slāņiem. Viegli modeļa vietā atļaut pilnīgu un nocietināt. Ar skaidrāku un noņemt slāni, svīšana, beigās.Atsauksmes
+
Kopējie novērtējumi
4.5
Pārskats
5
60
4
31
3
4
2
1
1
1

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks