Sertificēts interneta veikals
Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Vairāk nekā 150 LED gēli
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gēla / LED Gēli
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
NAIL-EON LED/UV gel Polijas īpašo bāze mētelis
Sīkāka informācija
+
Nagu modelēšana ar želejas, bāze mētelis ir obligāta. Pirmo slāni gēla būs pārliecinieties, ka nagu ne discolored un garantiju ievērošanu gēla nagu vai gēla pārklājums dabiskās nagu. NAIL-EON LED/UV gel Polijas īpašo bāzes apvalks ir plānas viskozitāte un viegli lietot.

Bāze mētelis tiek lietots kā pirmo gel par dabiskās nagu klāj gruntējuma slāni. Viņš ir ideāli piemērota, lai izvietotu ēku geli, kā arī gēla pārklājumi. Zemas viskozitātes bāze mētelis suka uz kā nagu laka uz naglu, tad NAUL EON gela pārklājumu var tieši iekļaut slapjš primer. Tad seko konservēšanas ir iespējams gan saskaņā ar UV - gaismas. LED konservēšanas priekšrocība ir īsākas ekspozīcijas laiku. Mētelis izmantot bāzes kā gruntis gels gels modelis atrašanās vietas, viņš ir par nagu arī plānās krāsotas, bet pēc tam kļuva skarba. Svīšana slānis tiek noņemts, tad tiek lietota pirmā slāņa struktūru gel gel. Šī želeja izvēlētus drošības slāņa caurskatāmi, tāpēc, ka dabas naglu kļūst nevis pēc turpmākiem krāsu gēli. Finiša gēla modelēšanas piedāvā top mētelis, kā NAIL-EON LED/UV gel poļu īpašais, ar mums ir pieejama.
Izmēri
+
0.033 Metri (m)
0.033 Metri (m)
0.068 Metri (m)
viskozitāte
+
plāns vidējs biezs
Ronis
+
UV piemērota

Veido perfekti stingrus un izturīgus nagus ar UV gēlu un atbilstošajiem piederumiem: UV gēli ir pieejami daudzās dažādās krāsās un tekstūrās, un tie sacietē UV lampā vai CCFL lampā 120 sekundēs. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti izmantojami tikai ar UV gēliem.

LED piemērota

LED gēli un atbilstošie piederumi sniedz iespēju modelēt nagus ļoti īsā laikā: LED gēli sacietē LED lampā vai CCFL lampā 30-90 sekunžu laikā, vai arī kā parasti zem UV lampas 120 sekundēs, tie ir noņemami un nav nepieciešams tos novīlēt. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti ir paredzēti lietošanai ar LED gēliem.

skābēm

Tie ir hypo alerģiskajām un joprojām būtu jauki nagi nepadodas. Pēc tam izmantot tikai acid gel, jo tas ir piemērota cilvēkiem ar alerģijām.

instrukcijas
+
NAIL-EON UV laka īpašu bāze mētelis super piemērots mūsu ilgstošu ideāls pamats UV gēla pārklājumi.

1. solis:Sagatavot dabas naglu ar faila tips vēlamo formu. Stumšanas cuticles un naglas ar buferzonu nespodrums nedaudz.

2. solis: Tagad veikt mūsu NAIL-EON UV laka īpašu bāze mētelis kārtiņu un ļaujiet šī ārstēšana 2 minūtes gaismas vienībā. Lūdzu noņemt slāni no sviedriem.

3. solis: Glezniecības naglas ar mūsu UV gēla pārklājumi un var izārstēt to gaismas vienībā.

4. solis:Īpašo zīmogu pārklājums naglas ar NAIL-EON UV augšējā mētelis. pants Nr. 1054 slāni. Pēc konservēšanas, noņemiet sviedri slānis ar tīrāku lūdzu.Atsauksmes
+
Kopējie novērtējumi
4.4
Pārskats
5
36
4
36
3
4
2
2
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks