Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gēla / Krāsu gēls
Vylet-Nails Premium Thermo krāsu gel pure - skaidru krāsu saspēle

Sīkāka informācija
+

Vidēja viskozitāte Vylet-Nails Premium termo krāsu gel pure var viegli piemērot par nagu un sniedz pievilcīgu un mainās krāsu spēles. Šo krāsu izmaiņas, kas rodas, mainot temperatūru padara iespējamu. Jo augstāka temperatūra pieaug, pilnīgāku krāsu gel Thermo maina tās ēnojumu.

Vylet-Nails Premium Thermo krāsu gel pure piemērošana ir viegli. Pēc nagla ir pulētas un raupjām ar buferšķīdumu, viņš izmantoja gruntējuma. Vēlāk, nagla ir izveidojusies slāni pa slānim ar izvēlēto gel. Ir pilnīgi modelēta, gels plānas, bet nepārtraukts slānī tīrīt virsmas naglu C līknes robežās siltuma Vylet-Nails Premium. Krāsas intensitāte būtu jāpalielina vēl citu krāsu gela slānis var piemērot. Ir svarīgi uzmanīgi cure UV gaismā 120 sekundes. Efekta želeja zīmogs un saņemt krāsu spīdēt ilgi pabeigt ir augšējā mētelis.


viskozitāte
+

plāns vidējs biezs

Ronis
+

UV piemērota

Veido perfekti stingrus un izturīgus nagus ar UV gēlu un atbilstošajiem piederumiem: UV gēli ir pieejami daudzās dažādās krāsās un tekstūrās, un tie sacietē UV lampā vai CCFL lampā 120 sekundēs. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti izmantojami tikai ar UV gēliem.

skābēm

Tie ir hypo alerģiskajām un joprojām būtu jauki nagi nepadodas. Pēc tam izmantot tikai acid gel, jo tas ir piemērota cilvēkiem ar alerģijām.

Atsauksmes
+

Kopējie novērtējumi

4.8235

Pārskats

5
15
4
1
3
1
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks