Sertificēts interneta veikals
Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Vairāk nekā 150 LED gēli
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gēla / Krāsu gēls
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Vylet-Nails Premium Thermo krāsu gel pastel - mīksts toņos krāsas maiņa
Sīkāka informācija
+
Gela Vylet-Nails Premium termo krāsu variantiem, pastelis katru reizi, kad Krāsu, mainoties temperatūrai. Jo augstāka temperatūra, jo vairāk pabeigt krāsu maiņa. Tie radīsies atkal un atkal jaunas un pievilcīgas krāsu spēles un vēstures gēla nagu. Krāsu gel laikā želejas modelēšana piemēros.
Zvērests ir sagatavota kā parasti pirms piemērošanas Vylet-Nails Premium termo krāsu gel pastelis. Dabiskās nagu ir iesniegts formā un raupjām ar buferšķīdumu, tad saķeres promoters tiek lietots. Naglu ar C līkne ir modelēta ar ēkas gel. Ir svarīgi rūpīgi konservēšanas slāņi un UV lampu. Thermogel ir piemērots naglu, kas attīra ar sviedriem slāni un sacietējušas, 120 – 240 sekundes. Krāsas intensitāte būtu nevis prasības, vairāk slāņiem var lietot un izārstēt. Ar hermetizējošām gēla nagu ir veikti beigās spēkā izturīga, augstas spīdumu un pastāvīgi stabili. Apkopēja vai pulēšanai naftas palielināt virsmas naglu spīdēt.


viskozitāte
+
plāns vidējs biezs
Ronis
+
UV piemērota

Veido perfekti stingrus un izturīgus nagus ar UV gēlu un atbilstošajiem piederumiem: UV gēli ir pieejami daudzās dažādās krāsās un tekstūrās, un tie sacietē UV lampā vai CCFL lampā 120 sekundēs. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti izmantojami tikai ar UV gēliem.

skābēm

Tie ir hypo alerģiskajām un joprojām būtu jauki nagi nepadodas. Pēc tam izmantot tikai acid gel, jo tas ir piemērota cilvēkiem ar alerģijām.

Atsauksmes
+
Kopējie novērtējumi
4.5
Pārskats
5
3
4
0
3
1
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks