Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gēla / Krāsu gēls
Vylet-Nails Premium Thermo krāsu gel neon - jauns neona izskats saspēle

Sīkāka informācija
+

Vylet-Nails Premium Thermo krāsu gel neona rāda ļoti īpašu efektu košās krāsās, ar temperatūras izmaiņām. Gel maina nokrāsu. Tik interesanta un mainīga krāsu spēles, kas piesaista uzmanību un ietekmēt svaigas un atkal un atkal rodas uz naglām.

Kā parasti, Thermo krāsu gels ir integrēts naglu. Pēc nagus sagatavošanas un galvojumu piemērošanu aģents ir gela nagu rūpīgi izstrādāta un sacietējušas slāni pa slānim ultravioletā gaismā. Pabeidzot nagu modelēšana par vēlamo formu pamata ir iesniegts un iešūt putekļiem un sviedriem slāni. Tad Vylet-Nails Premium termo krāsu gel neona kārtiņu ir piemēroti un sacietējušas 120 sekundes. Ilgu kalpošanas ilgums modelēšana, kā blīvējuma augšējā mētelis ir piemēroti un izārstēta. Finiša liek naglu ar tīrāku rūpīga tīrīšana, pakārtoti arī pulēšanas var izmantot, lai naglu spīdumu.

viskozitāte
+

plāns vidējs biezs

Ronis
+

UV piemērota

Veido perfekti stingrus un izturīgus nagus ar UV gēlu un atbilstošajiem piederumiem: UV gēli ir pieejami daudzās dažādās krāsās un tekstūrās, un tie sacietē UV lampā vai CCFL lampā 120 sekundēs. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti izmantojami tikai ar UV gēliem.

skābēm

Tie ir hypo alerģiskajām un joprojām būtu jauki nagi nepadodas. Pēc tam izmantot tikai acid gel, jo tas ir piemērota cilvēkiem ar alerģijām.

Atsauksmes
+

Kopējie novērtējumi

5

Pārskats

5
4
4
0
3
0
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks