Sertificēts interneta veikals
Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Vairāk nekā 150 LED gēli
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gēla / Krāsu gēls
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Vylet-Nails Premium Thermo krāsu gel metāla - gēla modelēšanas ar krāsu maiņa
Sīkāka informācija
+
Unikālā un ķērējs nagla ir termo krāsu želeja ar metāla Vylet-Nails Premium. Īpaša lieta par šo krāsu gel: kad temperatūra mainās arī nagu dizaina Krāsu un kas ienāk metāla izskatu. Tā vienmēr ir jauns un pārsteidzoši ietekme uz naglu.

Vidēja viskozitāte Vylet-Nails Premium termo krāsu gel metāla ir iekļauts gaitā gēla modelēšanas naglu. Uz parasto pulētas, roughed augšā un ar vienu nagu pārklāts gruntējuma saķeri. Krāsu gel tiek lietots pēc veidošanas želeja, kā parasti tiek rūpīgi izārstēt visiem slāņiem zem UV lampas. Svīšana ar metāla pirms pasūtījumu Vylet-Nails Premium termo krāsu želejas un tīrāku, krāsu gel Zellette necesaria piemēro kārtiņu un sacietējušas 120 sekundes. Ja nepieciešams palielināt krāsu intensitāti un gala nagla gel par nagu veidošanā var pievienot papildu slānis. Modelēšanas noslēgumā hermētiķu gelu, kas ir novietots tieši uz slāņa sviedru un sacietējušas 120 sekundes.
viskozitāte
+
plāns vidējs biezs
Ronis
+
UV piemērota

Veido perfekti stingrus un izturīgus nagus ar UV gēlu un atbilstošajiem piederumiem: UV gēli ir pieejami daudzās dažādās krāsās un tekstūrās, un tie sacietē UV lampā vai CCFL lampā 120 sekundēs. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti izmantojami tikai ar UV gēliem.

skābēm

Tie ir hypo alerģiskajām un joprojām būtu jauki nagi nepadodas. Pēc tam izmantot tikai acid gel, jo tas ir piemērota cilvēkiem ar alerģijām.

Atsauksmes
+
Kopējie novērtējumi
4.8333
Pārskats
5
5
4
1
3
0
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks