Sertificēts interneta veikals
Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Vairāk nekā 150 LED gēli
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gēla / Krāsu gēls
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Vylet-Nails Premium Thermo krāsu mirdzums - pilnībā segtas želeja un nagu mākslas
Sīkāka informācija
+
Vylet-Nails Premium Thermo krāsu gel mirdzums ir ideāla izvēle īpašas naglas ar specefektiem. Krāsu želeja ar mirdzošs daļiņas izmaiņas krāsu temperatūras izmaiņas, padarīt gēla nagus izturīga ķērājs.

Gel glitter Vylet-Nails Premium termo krāsa tiek lietota rūpīgi konstruēta gēla nagu, procedūra ir kā parasti: dabiskās nagu ir veidota un raupjām ar buferšķīdumu. Vēlāk, saķeres promoters pielieto, tad gēla nagu būves darbu sākuma. Nagla ir pilnībā izveidota, tiek izmantota Thermogel. Tas var būt vai nu pilnīgu aizsegs slāņa vai nagu mākslas piemēro. Pineslmalereien, šī želeja ir ideāls, kā tas nedarbojas sakarā ar viskozitātes s. Ir svarīgi, svīšana slāņa veidošanas želeja ir noņemts iepriekš. Thermogel rūdīts ultravioletā gaismā 120 sekundes un tad aizzīmogo. Šo noslēgšanas želeja ir piemēroti un rūdīts. Visbeidzot, naglu virsmas ar tīrāku vai pulēšanai eļļas tiek notīrīts un cēla spīdumu.
viskozitāte
+
plāns vidējs biezs
Ronis
+
UV piemērota

Veido perfekti stingrus un izturīgus nagus ar UV gēlu un atbilstošajiem piederumiem: UV gēli ir pieejami daudzās dažādās krāsās un tekstūrās, un tie sacietē UV lampā vai CCFL lampā 120 sekundēs. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti izmantojami tikai ar UV gēliem.

skābēm

Tie ir hypo alerģiskajām un joprojām būtu jauki nagi nepadodas. Pēc tam izmantot tikai acid gel, jo tas ir piemērota cilvēkiem ar alerģijām.

Atsauksmes
+
Kopējie novērtējumi
4.5
Pārskats
5
3
4
0
3
1
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks