Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gēla / Krāsu gēls
Vylet-Nails Premium krāsu gel metāla - jauns izskats gēla nagi

Sīkāka informācija
+

Metālisks izskats liek naglu uz kaut ko ļoti īpašu. Mirgošana, metāla veidota Vylet-Nails Premium krāsu gel naglu, efektu atkarībā no gaismas vēlreiz un svaiga. Krāsu gel lieto kā slānis nagu struktūras modelis spēj.
Vylet-Nails Premium krāsu gels ir metāla kā piemēro krāsu gēli, kas izmantota naglu. Dabiskās nagu ir iesniegts formā, raupjām ar buferšķīdumu un apstrādātas ar galvojumu pārstāve primer. Tad primer un ēkas želejas tiek lietotas un izārstēt katru slāni pēc slāņa. Krāsu gel veido noslēgtu būvniecības kārtās un pārvietojas pa mākslīgo nagu atlasīto metālisku toni. Sukas, kas ir, pārliecinieties, vai gela plānas, bet bagātais slānis ir pacelta. Tas nodrošina pilnīga ārstēšanu saskaņā ar UV lampu. Ja nepieciešams, gel otro kārtu var pastiprināt iegūto krāsu. Noslēgumā augšējā apvalks, kas nodrošina nagla kā hermētiskus želeja ar augstas izturības un spodri nobeiguma slāņa.

viskozitāte
+

plāns vidējs biezs

Ronis
+

UV piemērota

Veido perfekti stingrus un izturīgus nagus ar UV gēlu un atbilstošajiem piederumiem: UV gēli ir pieejami daudzās dažādās krāsās un tekstūrās, un tie sacietē UV lampā vai CCFL lampā 120 sekundēs. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti izmantojami tikai ar UV gēliem.

skābēm

Tie ir hypo alerģiskajām un joprojām būtu jauki nagi nepadodas. Pēc tam izmantot tikai acid gel, jo tas ir piemērota cilvēkiem ar alerģijām.

Atsauksmes
+

Kopējie novērtējumi

5

Pārskats

5
2
4
0
3
0
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks