Sertificēts interneta veikals
Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Vairāk nekā 150 LED gēli
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gēla / Krāsu gēls
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Vylet-Nails Premium krāsu gel VIZLA - mirdzošs izrādes
Sīkāka informācija
+
VIZLAS ietekme ir ļoti populārs, jo īpaši attiecībā uz vakara nagla māksla. VIZLAS var ar Vylet-Nails Premium krāsu gel ar spīdīgu mirdzumu sniegt gela nagus. Atkarībā no vēlamās krāsas intensitāti, gela vienā vai vairākos slāņos var lietot un izārstēt UV gaismā.
Vylet-Nails Premium krāsu gel varētu piemērot attiecīgi jāsagatavo VIZLAS, dabiskās nagu želejas modelēšana. Uz pulēta off un piemērota raupjām nagla Primer par labu saķeri, seko gruntis gela slānis. Gela Glimmerr krāsu var sekot viena no būvniecības kārtās un ir tāpat kā citi arī plānās un pamatīgi sacietējušas gel slāņi. Pirms piemērot nākamo slāni gēla, svīšana slānis tiek noņemts ar tīrāku un Zellette. Izolācijas slāņa modelēšana kā apdare beigās tiek lietota. Augšējā apvalks ir plānas, bet apnicis apgleznoti par nagu un sacietējušas UV gaismā. Pēc izņemšanas sviedri slāni un piemērošanu pulēšana naftas nāk piemaksas krāsu gel mirdzums īpaši labi uz priekšu, zvērests pastāvīgi tiek aizsargāts no bojājumiem, skrāpējumiem.
viskozitāte
+
plāns vidējs biezs
Ronis
+
UV piemērota

Veido perfekti stingrus un izturīgus nagus ar UV gēlu un atbilstošajiem piederumiem: UV gēli ir pieejami daudzās dažādās krāsās un tekstūrās, un tie sacietē UV lampā vai CCFL lampā 120 sekundēs. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti izmantojami tikai ar UV gēliem.

skābēm

Tie ir hypo alerģiskajām un joprojām būtu jauki nagi nepadodas. Pēc tam izmantot tikai acid gel, jo tas ir piemērota cilvēkiem ar alerģijām.

Atsauksmes
+
Kopējie novērtējumi
5
Pārskats
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks