Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gēla / Krāsu gēls
Vylet-Nails Premium krāsu gel rotaļīgu pastel - romantisks

Sīkāka informācija
+

Mīksto krāsas, piemēram, pastelis uz gela nagu piestiprināšana Vylet-Nails Premium krāsu gel, ir aktuāla. Tikai vienas dienas vai visiem lietotājiem, kas smalki patīk šī krāsa ir ideāls želeja ar tās pasteļa krāsas. Augstas kvalitātes produkts sola ilgi krāsu spožumu un ilgstošu spīdēt.
Gēla nagi tiek veidotas dažādas darbības. Dabiskās nagu sagatavošana kā pat izmanto želeju ir būtisks kvalitātes gatavā mākslas naglu. Nagla rafinētā veidā raupjām un pārklāts ar gruntējuma. Primer un ēkas želejas padarīt gatavo molded mākslīgo nagu, kas izskatās vēl skaistāku, perfekta C līkne ir modelēta. Vylet-Nails Premium krāsu gel pastel ir pēdējā struktūra slānis un ietver naglu soft pastel abažūrs. Mazs biezums, kā arī bagāto līgumu par visiem slāņiem ir svarīgas. Tas nodrošina vienotu konservēšanas un gludu virsmu. Atkarībā no pieprasījuma, krāsu gēli pastelis krāsas intensitāti var palielināt citu slāni. Augšējā mētelis, kas lietots kā apdare nodrošina zīmogošanas un tādējādi ilgu glabāšanas laiku. Pēc konservēšanas, šis pēdējais slānis ir iztīrīts un pulētas un rāda kā ilgstošu spīdēt.

viskozitāte
+

plāns vidējs biezs

Ronis
+

UV piemērota

Veido perfekti stingrus un izturīgus nagus ar UV gēlu un atbilstošajiem piederumiem: UV gēli ir pieejami daudzās dažādās krāsās un tekstūrās, un tie sacietē UV lampā vai CCFL lampā 120 sekundēs. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti izmantojami tikai ar UV gēliem.

skābēm

Tie ir hypo alerģiskajām un joprojām būtu jauki nagi nepadodas. Pēc tam izmantot tikai acid gel, jo tas ir piemērota cilvēkiem ar alerģijām.

Atsauksmes
+

Kopējie novērtējumi

5

Pārskats

5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks