Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gēla / Krāsu gēls
Nagu mākslas krāsu gel glitter melnā maģija - maģiskā ietekme

Sīkāka informācija
+

Vylet-Nails Premium krāsu gel melnā maģija ir ideāli piemērots īpašu gela nagus, kā arī attiecībā uz individuālo un ekstravagants nagla māksla. Melna želeja ar burvju mirdzumu efektu var apstrādāt kā par labu želejas, izmanto vienkārši un droši nostiprina saskaņā ar UV lampu. Jau lielu tintes pārklājumu tiek panākta ar slāni.
Pārstrādei krāsu gela nagu sagatavoti kā parasti. Dabiskās nagu ir iesniegts tādā formā un ar primer haftfähig veikts. Tad primer un ēkas slāņi tiek lietotas, kā gala slānis ir Vylet-Nails Premium krāsu gel melnā maģija. Neitrāla smarža un skābēm gelu var izmantot sakarā ar tās atbilstību kārtiņu uz naglu. Maisot nav nepieciešams, jo pigmenti ir stabili integrēti želeja. 120 sekundes ultravioletā gaismā gel rūdīts pēc pasūtījuma. Gala zīmogs ar gēla nagu augšējā mētelis ir izturīgs un skrāpējumiem izturīgs un saņem tās gala godību, kas arī akcentē krāsu efektu krāsa gela melnā maģija.

viskozitāte
+

plāns vidējs biezs

Atsauksmes
+

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks