Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gēla / Krāsu gēls
Wetlook krāsu želeja pliks balodis zils - bez svīšana slānis

Sīkāka informācija
+

Nude nded Wetlook krāsu gel - bez svīšana slānis ļauj vienkārši nagu modelēšanas profesionāļu un cilvēki atradās tikai dažus soļus. Augstas kvalitātes krāsu gel ražo nav sviedri slāni un tagad ir augstas spīduma un skrāpējumiem izturīgs pēc izārstēt.

Krāsa nāk Wetlook gel pliks un dod skulptūrā veidotas naglu spīdumu un tajā pašā laikā izturīgas virsmas. Nagla māksla ir sevišķi apmierināts ar šo produktu, jo nav sviedri slāni samazinās un jau notiek, kad unikālais pasūtījuma košākas krāsas efektu. Nude nded Wetlook krāsu gel - bez svīšana slānis ir pieejama daudzās krāsās. Tādējādi dažādās versijās, nagu dizains ir iespējama. Krāsu gelu, kas ir gatavs lietošanai, bez maisot, nekavējoties tiek lietota raupjām un tīrītas nagla virsmas un izārstēt saskaņā ar UV lampu. Pēc tam, kad nagu tiek apstrādāta nekavējoties izbeigt, tīrīšana ar tīrāku dispersijas slāņa noņemšanai, kā arī pabeigt plombas ir nevajadzīgas.

viskozitāte
+

plāns vidējs biezs

Ronis
+

UV piemērota

Veido perfekti stingrus un izturīgus nagus ar UV gēlu un atbilstošajiem piederumiem: UV gēli ir pieejami daudzās dažādās krāsās un tekstūrās, un tie sacietē UV lampā vai CCFL lampā 120 sekundēs. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti izmantojami tikai ar UV gēliem.

skābēm

Tie ir hypo alerģiskajām un joprojām būtu jauki nagi nepadodas. Pēc tam izmantot tikai acid gel, jo tas ir piemērota cilvēkiem ar alerģijām.

Atsauksmes
+

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks