Sertificēts interneta veikals
Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Vairāk nekā 150 LED gēli
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gēla / Krāsu gēls
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Pasteļa krāsu gel diskrētu nagla ar mīkstu signāli
Sīkāka informācija
+
Jūs vēlaties, lai jūsu nagus nemanāmu un tomēr uzturēt, bet nav jābūt spilgtas krāsas? Tad NDED pasteļa krāsu gels ir tieši piemērots tieši jums. Tas tiek turēts diskrēti krāsu paleti un ilgst ilgāk nekā parastās nagu laka. Var lietot šo krāsu gel vēlme vai nu tieši uz gela gruntējuma vai tieši uz ēkas želeja. Nav svarīgi, vai jūs vēlaties vienkārši uzlabot dabas nagiem vai mākslīgie nagi modeli. Pieteikumu var izdarīt viegli, jo tas automātiski izlīdzina sevi un, pateicoties tās vidēja viskozitāte, to var īpaši labi apstrādāti. Lai sasniegtu labu izārstēt šādu UV gel & color gel, ieteicams instalēt šo sakarā ar krāsu pigmenti, gēla nagu kārtiņu. Tikai, lai nodrošināt pilnīgu slāņa UV gaismas izgaismotas želeja un tādējādi labāk izturību ir dota. Jūsu izvēlētā pastel ir tomēr nedaudz arī neuzkrītoši, var piemērot papildu plānas mēteļi gēla nagu un ļaut nocietināt, līdz ir sasniegts vēlamais ēnu. Ar šo nagu dizains UV krāsas gel dara labu izvēli, jo tas ir nagu studija kvalitātes skaņu dažādos pasteļa, pieejama neliela cena kopā ar mums.
viskozitāte
+
plāns vidējs biezs
Ronis
+
UV piemērota

Veido perfekti stingrus un izturīgus nagus ar UV gēlu un atbilstošajiem piederumiem: UV gēli ir pieejami daudzās dažādās krāsās un tekstūrās, un tie sacietē UV lampā vai CCFL lampā 120 sekundēs. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti izmantojami tikai ar UV gēliem.

skābēm

Tie ir hypo alerģiskajām un joprojām būtu jauki nagi nepadodas. Pēc tam izmantot tikai acid gel, jo tas ir piemērota cilvēkiem ar alerģijām.

Atsauksmes
+
Kopējie novērtējumi
4.4759
Pārskats
5
103
4
47
3
14
2
3
1
1

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks