Sertificēts interneta veikals
Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Vairāk nekā 150 LED gēli
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gēla / Krāsu gēls
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Neona krāsu gel par pārsteidzošu uzkrītošā krāsu nagu dizains
Sīkāka informācija
+
Tie pieder arī sieviete, tips ir kā kaut kas vēlētos iepazīstināt vairāk pamanāmi? Nav svarīgi, vai tas nodarbojas ar frizūru, Ir apģērba vai bet nagus? Tad NDED ir neona krāsu gel tieši to, ko par jūsu tīru to uzkrītošā izskatu Nagi ir jānēsā. Ar sassy krāsu želeja, tie ir pilnībā integrētas programmā Tendence. Valkāt tieši šī nagla gel gel gruntējuma vai Dizains želejas uz un tas sacietē. Tāpēc, vidējas viskozitātes, tas var būt labākais modelis, un arī tas stiepjas vērā kaulēties arī vēl patstāvīgi gluda. Piemērojot, pārliecinieties, ka jūs gela slānis plānas, lai jūsu Lietot naglu, jo tikai UV gaismā pilnīgi lit ar gelu un varat nocietināt. Ja jūs vēlaties izmantot šo arī daudzslāņu gel spēkā, atkarībā no tā, jūs dodat priekšroku krāsas intensitāti. Turklāt tas var būt visi ir pieejami mūsu veikalā krāsu pigmentu, krāsu, Sajauc ietekme un krāsu gēli. Tādējādi var sasniegt daudzus ar vieglumu atšķirīgās struktūras un raksti par jūsu nagus. Atlasiet no mūsu 6 krāsu variantus jūsu mīļākajā krāsā, pieejams divos dažādos Daudzumiem, un ienest jūsu nagus ar produktu augsto Nagu studija kvalitātes gaismas. Don't gaidīt vēl ilgāk un pasūtīt mūsu krāsu gel & UV želeja.
viskozitāte
+
plāns vidējs biezs
Ronis
+
UV piemērota

Veido perfekti stingrus un izturīgus nagus ar UV gēlu un atbilstošajiem piederumiem: UV gēli ir pieejami daudzās dažādās krāsās un tekstūrās, un tie sacietē UV lampā vai CCFL lampā 120 sekundēs. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti izmantojami tikai ar UV gēliem.

skābēm

Tie ir hypo alerģiskajām un joprojām būtu jauki nagi nepadodas. Pēc tam izmantot tikai acid gel, jo tas ir piemērota cilvēkiem ar alerģijām.

Atsauksmes
+
Kopējie novērtējumi
4.6358
Pārskats
5
115
4
38
3
7
2
1
1
1

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks