Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gēla / Krāsu gēls
Metāliska krāsa gel liels metāla naglu dizains

Sīkāka informācija
+

Krāsu gēli šodien visas nianses un ar daudziem efektiem, krāsas ilgi tiek saglabātas labā stāvoklī par jūsu nagus. Tas ir patiess gan dabas nagu nostiprināšana un mākslīgo nagu pagarinot. Vai jums patīk skaļi? Mūsu želeja ar metāla efektu ir pareizā izvēle. Pēc tam pāriet kā parasti manikīrs failu, tas pakāpeniski un aizpildīt jūsu nagus. Lietot metāla nekavējoties moderns NDED krāsu želejas kad jūs aizpildīt uz tā bāzes vai ēkas gela nagi. Ļaujiet izārstēt, kas tur īpašs UV gaismā konservēšanas vienību. Ja nepieciešams, atkārtojiet šo procesu, pieņemot, ka jūs vēlaties, lai sasniegtu vēl vairāk intensīvu toni. Katrs slānis ar šo UV gel & krāsu gel, jums vajadzētu, jo nagu dizaina krāsu pigmenti, piemērojot plānas, līdzīgi kā nagu laka. Tādējādi gela slānis var apgaismot arī ar UV gaismu un garantē 100 % izārstēt. Medus efektu, pateicoties šī želeja paši par sevi ir gluda un to var apstrādāt ļoti labi uz augšu tās vidēja viskozitāte. Milzīgs krāsu paleti ar šo krāsu gēli gaida jūs mūsu veikalā. Dažkārt krāsu Netīrās dejas, cepumi, zilos džinsos vai magic ir elementu atlase. Pievienojies mums un gūt labumu no metāla krāsu gel studija kvalitātes skaņu.

viskozitāte
+

plāns vidējs biezs

Ronis
+

UV piemērota

Veido perfekti stingrus un izturīgus nagus ar UV gēlu un atbilstošajiem piederumiem: UV gēli ir pieejami daudzās dažādās krāsās un tekstūrās, un tie sacietē UV lampā vai CCFL lampā 120 sekundēs. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti izmantojami tikai ar UV gēliem.

skābēm

Tie ir hypo alerģiskajām un joprojām būtu jauki nagi nepadodas. Pēc tam izmantot tikai acid gel, jo tas ir piemērota cilvēkiem ar alerģijām.

Atsauksmes
+

Kopējie novērtējumi

4.5

Pārskats

5
71
4
31
3
8
2
2
1
2

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks