Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gēla / Krāsu gēls
Ar krāsu gel PURE modelis jūsu mākslīgie nagi jebkuram gadījumam

Sīkāka informācija
+

Nav nekādas vēlēšanās iet klasisks franču izskatās? Taču jūs arī nevēlaties Nail Polish izmantot tāpēc, ka ne tik sen par jūsu nagus! mūsu NDED krāsu gel PURE ir salīdzinājumā Nagu laka priekšrocība, ka tā nav pēc pāris dienām atkal zvīņošanās jo tas ar UV gaismu, konservēšanas vienību, kā arī primer, Izvietojumu, Versieglungs- vai spīdēt gels ir dziedē un tādēļ long-lasting ir. Programma ir viegli, jo tas izlīdzina sevi bez jebkādām problēmām paši par sevi un var arī apstrādāt ar vidēja viskozitāte. Valkāt šo Jūsu vēlamo krāsu, tikai pēc tam, kad gruntis gela vai struktūru gel un atļaut to nocietināt 2 minūtes. Ņemiet vērā, ka tu tikai piemērot plānslāņa gēla nagu, tik tas labu UV gaismā var pārbaudīt, kas savukārt nodrošina 100 % izārstēt. Krāsu intensitāte būtu vēl pārāk vāja, jūs varat arī lietot citu slāni krāsas želejas. Atrast šī želeja, mēs dažādās krāsās, no gaiši līdz tumši no smalki pār stipri uz augšu tur ar bezgaumīgs. Katru atsevišķu krāsu gels var ar jaudu no 5 ml vai pirkta ar mums ar 1000 ml ietilpību. Ko tu vēl gaidi vēl? Šodien šīs nagu dizaina krāsu želeja, what ar rīkojumu UV gel & krāsu gēla nagu studija kvalitātes skaņu ar nelielu daļu, Pieejama cena.

viskozitāte
+

plāns vidējs biezs

Ronis
+

UV piemērota

Veido perfekti stingrus un izturīgus nagus ar UV gēlu un atbilstošajiem piederumiem: UV gēli ir pieejami daudzās dažādās krāsās un tekstūrās, un tie sacietē UV lampā vai CCFL lampā 120 sekundēs. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti izmantojami tikai ar UV gēliem.

skābēm

Tie ir hypo alerģiskajām un joprojām būtu jauki nagi nepadodas. Pēc tam izmantot tikai acid gel, jo tas ir piemērota cilvēkiem ar alerģijām.

Atsauksmes
+

Kopējie novērtējumi

4.5651

Pārskats

5
353
4
161
3
30
2
7
1
2
5
OK
Laiks:08:19
Datums:23.10.2014
Pants: Straight Black | 5 ml
Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks