Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gēla / Krāsu gēls
Krāsu gel PEARL nodrošina lielisku pērle ietekme uz pirkstu nagiem

Sīkāka informācija
+

NDED krāsu gel Pearl ir gela & krāsu Gelen, kuras jūs varat atrast mūsu viens no daudziem moderns UV diapazonā. Liels perlamutra efektu sasniegt dažādu krāsu intensitāti, kas atkal liek jaunu izskatu jūsu dabas vai mākslīgo pirkstu nagu jūs ar daudzslāņu piemērojot tikai vienu krāsu. Vispirms manikīrs dabas nagus kā parasti vai mākslīgie nagi aizpildīt, ja nepieciešams. Lietot vēlamo pērļaini nagu dizaina krāsu želeja pēc tam tieši uz gēla bāzes vai struktūru un nostiprina to trīs minūtes zem īpašu UV lampas. Apstrāde ir viegli caur vidēja viskozitāte un var dot, ne tikai ar apmācīti profesionāļi, pielaidīgi izturējies pret nagu. Arī šī želeja norit raiti, pats par sevi. Jūs varat valkāt to bez citu pati. Paturiet prātā, tomēr, ka jūs tikai pulcēšanās plānās slāņus, jo tas var būt citādi nav pilnībā apgaismoja UV gaismā un izturību, kā rezultātā būs traucēta. Jūs saņemsiet krāsu želeja, inter alia šādas krāsas mūsu: Lucent sarkana, Lucent zils, vampiric, atļaut, atļaut citu 11 toņos ar Pearl un rozā. Perlamutrene izskatu un pasūtīt vienu no mūsu perlamutra krāsas želejas ārstēt sevi un jūsu nagus, nagu studija kvalitātes skaņu, nepārspējamā pievilcīgu cenu mūsu tiešsaistes veikalā.

viskozitāte
+

plāns vidējs biezs

Ronis
+

UV piemērota

Veido perfekti stingrus un izturīgus nagus ar UV gēlu un atbilstošajiem piederumiem: UV gēli ir pieejami daudzās dažādās krāsās un tekstūrās, un tie sacietē UV lampā vai CCFL lampā 120 sekundēs. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti izmantojami tikai ar UV gēliem.

skābēm

Tie ir hypo alerģiskajām un joprojām būtu jauki nagi nepadodas. Pēc tam izmantot tikai acid gel, jo tas ir piemērota cilvēkiem ar alerģijām.

Atsauksmes
+

Kopējie novērtējumi

4.2527

Pārskats

5
47
4
31
3
5
2
5
1
3

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks