Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gēla / Krāsu gēls
Moderns hroma efektus ar krāsu želeja EDITION pēc nded

Sīkāka informācija
+

Ietver arī jūs arī sievietēm, kas vēlas valkāt ne tikai baltu nagla padomi, bet dažreiz treknrakstā krāsas jūsu nagus un ilgāku laiku? Tad NDED krāsu gel izdevums ir precīzi noteikti labi to, ko jūs meklējat. Šis gels ir UV gel & krāsu gelu, kas turklāt modelēšana dabiskos vai mākslīgos nagus ar lielu krāsu ļauj. manikīrs jūsu nagus un pēc tam aizpildiet tos ar pamatni un veidošanas želeja. Pēc šīm darbībām, varat nekavējoties uz viena no šiem diviem geli ir moderns krāsu želeja ar hroma efektiem un nocietināt. Piemērojot ir viegli ar želeju, jo tas paplašina savu gludu un rokturis ļauj ideāli sakarā ar tās vidēja viskozitāte gel suka. Veikt maz no želeja ar otu atbalstu un piemērot šo paskrāpējiet plānas. Tādējādi padara to pilnībā sacietē konservēšanas vienību gaismā un tādējādi nodrošina labāku glabāšanas laiku. Jums ir iespēja izvēlēties starp tiem ir, piemēram, žalūzijas Cosmo Girl, ruma ekstrakts starp vairāk nekā 15 krāsas un spāņu vīnu. Nedrīkst vilcināties un pasūtīt šo augstas kvalitātes krāsu gel, ja vēlaties krāsu.

viskozitāte
+

plāns vidējs biezs

Ronis
+

UV piemērota

Veido perfekti stingrus un izturīgus nagus ar UV gēlu un atbilstošajiem piederumiem: UV gēli ir pieejami daudzās dažādās krāsās un tekstūrās, un tie sacietē UV lampā vai CCFL lampā 120 sekundēs. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti izmantojami tikai ar UV gēliem.

skābēm

Tie ir hypo alerģiskajām un joprojām būtu jauki nagi nepadodas. Pēc tam izmantot tikai acid gel, jo tas ir piemērota cilvēkiem ar alerģijām.

Atsauksmes
+

Kopējie novērtējumi

4.4247

Pārskats

5
97
4
76
3
9
2
3
1
2

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks