Sertificēts interneta veikals
Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Vairāk nekā 150 LED gēli
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gēla / Krāsu gēls
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Izcili perlamutra efektu – PEARL krāsu gel Euro-Line
Sīkāka informācija
+
Ar šī nagla gel jūs varat bezmaksas rein jūsu iztēli var. tāpēc, ka jums ir spējas daudzslāņu vēršoties ar želeju panākt dažādu krāsu stiprās puses ar perlamutra efektu, bet arī ar vairākām krāsām, lai modelētu individuālo un tēlains dizains jūsu nagus. Nav svarīgi, vai jūs esat dabiskos vai mākslīgos nagus. Sagatavot jūsu nagus ar manikīra, piemērojot eiro līnija PEARL krāsu tieši uz pamatnes vai struktūru gel gel un atstāt zem UV lampas konservēšanas tā nagu dizains. Šī UV gel & krāsu želeja no eiro līniju sērija ļauj viegli rīkoties, pateicoties vidēja viskozitāte ne tikai ar profesionāļiem. Papildu iesniegšanas darba var pat nāk pie jums, jo tas paplašina pati nevainojami. Ir svarīgi šī želeja instalēt katrs slānis plānas par nagu, jo tas var tikai tik pilnīgi izgaismota ar UV gaismu. Būtu Perl krāsas krāsu intensitāti gels nav pietiekams pēc pirmās lietošanas, var nocietināt joprojām tālāk tik daudz kārtās, līdz tiek sasniegts rezultāts jūsu vēlamo krāsu. Pēc tam var lietot blīvējuma želeja un, iespējams, spīdums gel pat wundervollere Pearl effect kā parasti. Šī augstas kvalitātes krāsas nagu gel, jūs varat pievienoties balts, atļauja, atļauja rozā un starpzvaigžņu tīģelī ar 15 ml satura nianses.
viskozitāte
+
plāns vidējs biezs
Ronis
+
UV piemērota

Veido perfekti stingrus un izturīgus nagus ar UV gēlu un atbilstošajiem piederumiem: UV gēli ir pieejami daudzās dažādās krāsās un tekstūrās, un tie sacietē UV lampā vai CCFL lampā 120 sekundēs. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti izmantojami tikai ar UV gēliem.

skābēm

Tie ir hypo alerģiskajām un joprojām būtu jauki nagi nepadodas. Pēc tam izmantot tikai acid gel, jo tas ir piemērota cilvēkiem ar alerģijām.

Atsauksmes
+
Kopējie novērtējumi
5
Pārskats
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks