Sertificēts interneta veikals
Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Vairāk nekā 150 LED gēli
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gēla / Gel laka
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
NAIL-EON Gēla Lakots HIGHLIGHTS Limited Edition
Sīkāka informācija
+

Mūsu gela pārklājumu Peel Off nagu lakas un sloksnes krāsu īpašības. Tiek izlaists tikai primer un bāze mētelis, tad jūs varat noņemt tikai mūsu gel emaljas pēc dažām dienām, naglu.

Ar mūsu NAIL-EON gel poļu izceļ arī pazīstams kā Gelish, gela mētelis, UV nagu laka vai UV laka Mēs piegādāsim īpaši krāsaināku un izteiksmīgu gel laku, kas ir neticami skaistu nagu modelis slāņus var izveidot. Jūs esat ar šiem zaigojošs gel poļu ir arī paziņoja, ja nagu modeļa slāņi gel pamatojoties uz vēlaties izveidot, bet atteikties no ilgi valkāt ar birsti un želeja vēlos. Ar šo poļu gel Gel laka ir UV želeja ar otu palīdzību tieši spēkā no pudeles. Gel poļu Molberts ir tāpat kā parasto Nail Polish lietišķās un pēc tam saskaņā ar UV gaismu, piem., UV gel konservēšana. Gel lakas ir jau kādu laiku ir ļoti populārs, jo tie ir ērti. Pasūtījumu ar Kā parasti vispirms jāizveido gel laka nagla modeļa slāņiem, naglas jātīra un attaukots. Nākamajā solī roughened nagus sākās ar naglām. Gel laka ir ar parasto UV želejas lietots ar birsti ir savietojami un tos var ideāli apvienot. Jums ir nepieciešams strādāt ne tikai ar gelu krāsas, bet var arī Kā zināms, izmantojot UV želeja. Būt radošiem un ļaujiet jūsu Bezmaksas rein iztēli. Mums ir augstas kvalitātes sastāvdaļas, šo krāsu apstrādā tā, lai jūs varat būt pārliecināti, lai saņemtu kvalitatīvu produktu, kā tie tiek izmantoti ar mums. Tas ir gaismas izārstēt nagu laka, kas dziedina ar UV vienību un LED gaismas konservēšanas vienību!

viskozitāte
+
plāns vidējs biezs
Ronis
+
UV piemērota

Veido perfekti stingrus un izturīgus nagus ar UV gēlu un atbilstošajiem piederumiem: UV gēli ir pieejami daudzās dažādās krāsās un tekstūrās, un tie sacietē UV lampā vai CCFL lampā 120 sekundēs. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti izmantojami tikai ar UV gēliem.

LED piemērota

LED gēli un atbilstošie piederumi sniedz iespēju modelēt nagus ļoti īsā laikā: LED gēli sacietē LED lampā vai CCFL lampā 30-90 sekunžu laikā, vai arī kā parasti zem UV lampas 120 sekundēs, tie ir noņemami un nav nepieciešams tos novīlēt. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti ir paredzēti lietošanai ar LED gēliem.

skābēm

Tie ir hypo alerģiskajām un joprojām būtu jauki nagi nepadodas. Pēc tam izmantot tikai acid gel, jo tas ir piemērota cilvēkiem ar alerģijām.

Atsauksmes
+
Kopējie novērtējumi
4.1667
Pārskats
5
10
4
9
3
4
2
1
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks