Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gēla / Euro-Line
Euro-Line Blīvējuma želeja

Sīkāka informācija
+

Spilgti spožas naglas ir absolūtā magnēts uz acīm. Šis izskats vienmēr ir karsts, šiks, moderns un pievieno pieskārienu krāšņi, pat ekstravagants valkātāju. Virsma Brilliant brilliant nagla vienmēr izskatās svaiga un ļoti labi uzturēts. Tas nav svarīgi, vai tu klasisks franču, izstrādātā naglai mākslas vai Fullcover (komplektā ar UV želeja un krāsu gela pārklājumu) priekšroku - par mūsu eiro līnija hermētiķu gel apvieno visas versijas patiešām labi uz priekšu. Izriet no mūsu īpašu želeju pēc konservēšanas izolācijas slānis ir ļoti skrāpējumiem izturīgs. To modelēšanas labi aizsargāti pret ārējām ietekmēm, nākamo līmeni uz augšu. Konsistence ir vidēja viskozitāte un ļoti viegli lietot. To patstāvīgi darbojas gludi un nav plūsmas stūros. Iesācējiem var izmantot tāpat kā profesionāļi. Tieva, tā tiek lietota dziedē slāņa struktūru. Darbam ar mūsu finish gel cits pozitīvais aspekts ir tas, ka tā ir lieliski piemērots alerģiju radošām personām. Mēs attiecīgo drošības datu lapu ar visu uzskaitīto sastāvdaļu pēc pieprasījuma dara pieejamu. Jūs būsiet pārsteigti, cik stipra ir mūsu profesionālās eiro saimes produkts. Attīstībā, mums ir laisti lielu uzsvaru, kas mūsu sealers vienlīdz izmanto visas UV gel sistēmām. Iepirkšanās jūsu sirds saturu mūsu tiešsaistes veikalā. Viszemākās cenas atradīsiet šeit tikai augstākās kvalitātes.

Izmēri
+

0.062 Metri (m)
0.062 Metri (m)
0.042 Metri (m)

viskozitāte
+

plāns vidējs biezs

Ronis
+

UV piemērota

Veido perfekti stingrus un izturīgus nagus ar UV gēlu un atbilstošajiem piederumiem: UV gēli ir pieejami daudzās dažādās krāsās un tekstūrās, un tie sacietē UV lampā vai CCFL lampā 120 sekundēs. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti izmantojami tikai ar UV gēliem.

LED piemērota

LED gēli un atbilstošie piederumi sniedz iespēju modelēt nagus ļoti īsā laikā: LED gēli sacietē LED lampā vai CCFL lampā 30-90 sekunžu laikā, vai arī kā parasti zem UV lampas 120 sekundēs, tie ir noņemami un nav nepieciešams tos novīlēt. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti ir paredzēti lietošanai ar LED gēliem.

skābēm

Tie ir hypo alerģiskajām un joprojām būtu jauki nagi nepadodas. Pēc tam izmantot tikai acid gel, jo tas ir piemērota cilvēkiem ar alerģijām.

Atsauksmes
+

Kopējie novērtējumi

4.3333

Pārskats

5
3
4
2
3
1
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks