Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gēla / Euro-Line
Euro-Line Bāzes gēl

Sīkāka informācija
+

Eiro līnija līmi gels ir speciālie gel, ka pēc ļoti uzlabo saķeri starp dabas naglu un izmantot UV želeja un krāsu gēla nagu kosmētikas. Papildu rīkus, tādas kā tāds kā galvojumu aģents un Primer nav obligāti nepieciešami, tomēr pārliecinoši rezultāti. It īpaši sievietes, kam bieži nākas samierināties ar atjaunotām modelēšana materiāliem, mūsu eiro līnija produkts ir patiesi svētību. Apcietinājuma problēmām tiek samazināts tik vienkārši un vēl efektīvi. Jūs varat valkāt to svaigi lietišķās nagla padomus arī. Mēs varam pateikt, pat vēl vairāk pozitīva iezīme: mūsu augstas kvalitātes primer gels ir piemērotas alerģijas slimniekiem. Tas ir svarīgs līdzeklis, ja 100 procenti vēlētos jābūt pārliecinātiem, ka mūsu galvojumu gel apstrādes jutīgi cilvēki atstāj nekādus jautājumus. Visi nagu tipiem ar mūsu profesionālo gel plānas viskozitāte var rediģēt. Lietojumprogramma vislabāk darbojas, ja šeit ir ātrs un ekonomisks. Pārliecinieties, vai jums pienācis pārāk tuvu ar iemērc suku pie malas nagu. Pagarinās automātiski gludas virsmas (medus efekts), samazinot tiesības jau no paša sākuma būt pabeigti vēlāk iesniedzot darbu. Jūs iegūsiet kvalitatīvākus tieši no ražotāja, kā parasti. Ar mūsu profesionālo produktu, jums ir labi aprīkotas nodzīvot savu radošo sapņu. Nevilcinieties un rezultāts ar firmas produktiem no mūsu interneta veikalā.

Izmēri
+

0.062 Metri (m)
0.061 Metri (m)
0.042 Metri (m)

viskozitāte
+

plāns vidējs biezs

Ronis
+

UV piemērota

Veido perfekti stingrus un izturīgus nagus ar UV gēlu un atbilstošajiem piederumiem: UV gēli ir pieejami daudzās dažādās krāsās un tekstūrās, un tie sacietē UV lampā vai CCFL lampā 120 sekundēs. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti izmantojami tikai ar UV gēliem.

LED piemērota

LED gēli un atbilstošie piederumi sniedz iespēju modelēt nagus ļoti īsā laikā: LED gēli sacietē LED lampā vai CCFL lampā 30-90 sekunžu laikā, vai arī kā parasti zem UV lampas 120 sekundēs, tie ir noņemami un nav nepieciešams tos novīlēt. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti ir paredzēti lietošanai ar LED gēliem.

skābēm

Tie ir hypo alerģiskajām un joprojām būtu jauki nagi nepadodas. Pēc tam izmantot tikai acid gel, jo tas ir piemērota cilvēkiem ar alerģijām.

Atsauksmes
+

Kopējie novērtējumi

4.4286

Pārskats

5
5
4
0
3
2
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks