Sertificēts interneta veikals
Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Vairāk nekā 150 LED gēli
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gēla / Euro-Line
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Euro-Line 2 Fāzes želeja
Sīkāka informācija
+
Gēla modelēšanas dažādus UV & krāsu gēli tiek izmantotas. Mūsu EUR līniju gēli ir īpaši viegli rīkoties un liels alerģijas slimniekiem. Tu raksturo to medu ietekmi caur kuru viņi paši gluda velciet. Iesniegšanas garlaicīgs darbs, ir samazināts līdz minimumam. Eiro līnija 2 posms-Builder gel lieliski piemērots dizaina slānim izmērs 15 ml. Uz Īpašu želeju atrisina ātri un viegli lielāks izciļņiem un ir bieza, viskozs konsekvenci arī viegli rīkoties, ja kāds vēl nav ir tik daudz uzdevumā. Nagla līmi pastiprinātājs inkrustēts dizains ir atbildīgs želeja perfekti par Brad krāsu uz dzeltenu. Tas var nagu dizains Krāsu pigmentus un Glitterstäuben tikt sajaukti, jo īpaši liela priekšrocība ir creative nail art. Pirms lietošanas, tā būtu sakustējās būt. Lai iegūtu skaistu spīdēt to Finish gel ar var Blīvējuma gels vai skaidru mētelis tiek segtas. Mēs piedāvājam ne tikai augstākās kvalitātes mūsu Produktus, bet arī ražotāju pieredzes. Turklāt, atrast Mums ideāls pakalpojumu, jūs tik ātri nevar atrast, citur ir. Jūs pārliecināt sevi no mums un mūsu produktu, jums būs pārliecināts. Jums nav garām mūsu 2 posms-Builder gel vēlēties.
Izmēri
+
0.063 Metri (m)
0.062 Metri (m)
0.042 Metri (m)
viskozitāte
+
plāns vidējs biezs
Ronis
+
UV piemērota

Veido perfekti stingrus un izturīgus nagus ar UV gēlu un atbilstošajiem piederumiem: UV gēli ir pieejami daudzās dažādās krāsās un tekstūrās, un tie sacietē UV lampā vai CCFL lampā 120 sekundēs. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti izmantojami tikai ar UV gēliem.

skābēm

Tie ir hypo alerģiskajām un joprojām būtu jauki nagi nepadodas. Pēc tam izmantot tikai acid gel, jo tas ir piemērota cilvēkiem ar alerģijām.

Atsauksmes
+
Kopējie novērtējumi
4.5
Pārskats
5
1
4
1
3
0
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks