Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gēla / Blīvēšanas gēls
nded Stikla šķiedra - 1 fāzes gel

Sīkāka informācija
+

Ar stikla šķiedra 1 posma gēla var veikt pilnīgu nagu modelēšanas, jo tas aizstāj visus slāņus, piem., gruntis želeja, veidojot želeju un plombēšanu gel. Citi stikla šķiedra gela vai UV gēli ir vairs nav vajadzīgi. Ir atkarīgs no katra nagu dizainers kas sistēma, viņš izmantoja. Daži dod priekšroku darbam ar pamatni, montāžu un plombēšanu gel, citi dod priekšroku, izmantojot 1 posma gēla. At nded atrast pareizo šķiedru stikla želejas abām sistēmām. Var izdarīt skaidrā vai rozā ar mums vienkārši un ātri tiešsaistē pasūtīt. Ja jūs vēlaties, lai segtu nepilnības naglu, jālieto želeja rozā. Dabas modelis vietā, piemēram, dabas nagu nostiprināšana vispiemērotāko ir skaidrs gel. It īpaši dabas dabiskās nagu modelēšanu, stikla šķiedras gel ieteicams, jo var modeli modeļa situāciju ļoti plānas un stabila. Uz nded 1 Fāze-Builder gel ir all-rounder un ietver šķiedrvielu stikla daļiņas, kas sajauktas ar. Ieplīsis nagiem vai arī problēma naglas tādējādi pieder pagātnei. Kaitinošas un garlaicīgs darbu ar nagu dizaina stikla šķiedra auduma kontiem šis uz visiem laikiem.

viskozitāte
+

plāns vidējs biezs

Ronis
+

UV piemērota

Veido perfekti stingrus un izturīgus nagus ar UV gēlu un atbilstošajiem piederumiem: UV gēli ir pieejami daudzās dažādās krāsās un tekstūrās, un tie sacietē UV lampā vai CCFL lampā 120 sekundēs. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti izmantojami tikai ar UV gēliem.

Atsauksmes
+

Kopējie novērtējumi

4.6364

Pārskats

5
8
4
2
3
1
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks