Sertificēts interneta veikals
Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Vairāk nekā 150 LED gēli
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gēla / Blīvēšanas gēls
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Spodri & aizsardzību pateicoties skābēm plombēšanas gēla nagi
Sīkāka informācija
+
Jums ir jūsu mākslīgie nagi ar komerciāli pieejamas mūsu veikalu NDED Ēkas gel modeļus un vēl tagad ir spīdīga virsma Sasniegt savu naglu? Ar augstas kvalitātes NDED hermētiķu gel - skābēm dot Mākslīgie nagi ir ideāls secinājums. Šo spēcīgs gel neļauj ne tikai skrambas, bet augstas spīduma padara jūsu nagus ietekmi. Mūsu augstas kvalitātes želeja ar medus efektu Zīmogs jūsu nagus, vajag tikai kārtiņu. Šie jāpiemēro veidošanas želeja un tas sacietē. Tad paņem slāņa sviedru ar tīrāku izslēgts un skrāpējumiem izturīgs apdare un krāšņi nagus. Arī pieteikuma var izvairīties. Šī blīvējuma gel studijas kvalitātē, skatiet mūsu veikalā UV gel & krāsu želeja par zemu cenu, kas veido šādas summas: 5ml. 15 ml, 30 ml, 50ml, 250 ml, 1000 ml, ar 2 000 ml, 4000 ml un 5000 ml. Ņemot vērā dažādas summas, tas nav tikai Personīgām vajadzībām, bet arī par komerciālu izmantošanu. Jūs varat saņemt sastāvdaļas no mums caur datu lapā. pārliecinies visiem gel produktiem, kas jums nekad dažādu želejas Ražotāji izmanto kopš šī māksla nagu izturība var ietekmēt. Piekļuvi un Atklājiet jaunāko Attīstības nokļūt jūsu nagi mirdz ainu. Visi NDED UV želejas kosmētikas direktīvu un ir pat interpretēt skābēm.
viskozitāte
+
plāns vidējs biezs
Ronis
+
UV piemērota

Veido perfekti stingrus un izturīgus nagus ar UV gēlu un atbilstošajiem piederumiem: UV gēli ir pieejami daudzās dažādās krāsās un tekstūrās, un tie sacietē UV lampā vai CCFL lampā 120 sekundēs. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti izmantojami tikai ar UV gēliem.

skābēm

Tie ir hypo alerģiskajām un joprojām būtu jauki nagi nepadodas. Pēc tam izmantot tikai acid gel, jo tas ir piemērota cilvēkiem ar alerģijām.

Atsauksmes
+
Kopējie novērtējumi
4.3524
Pārskats
5
58
4
33
3
9
2
3
1
2

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks