Sertificēts interneta veikals
Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Vairāk nekā 150 LED gēli
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gēla / Blīvēšanas gēls
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
American Line Blīvēšanas gēls
Sīkāka informācija
+
Visi mīlestību spilgti spožas naglas, kas uzreiz catch acs. Tas izskatās moderns ir jebkura stila, vienmēr elegants un ļoti portable uztur. Tādējādi labumu no spožumu arī šo long-lasting jums mēs varam nodrošināt mūsu populārās amerikāņu līniju hermētiķu gelu pirms. Tas iedegas UV želeja un krāsu gel. Vislabāk izmantot ar labo želejas no mūsu amerikāņu līniju kolekciju, viss, kas jums tikai šeit, mūsu online veikalā. Šo īpašo produktu apdullināšanas pabeigt aizsargā nagus svaigi skulptūrā veidotas no sitieniem un Skrambas. Tas ir ērti uz virsmas jau gegelte nagla piemērot, jo tas ir plānas viskozitāte un ātri var apstrādāt. Jums būs atkarīgs no nākamā līmeņa baudīt ir sasniegti rezultāti. Mēs pievēršam uzmanību pastāvīgi attīstoties mūsu Nagu dizaina produktiem, tātad ir visiem rakstiem līdz dienai Nagu dizaina pētniecību. Noskatīties skaistu sarkanā mierā Uz jar ar skrūvējamu augšu. Šādu konteineru ietekmē tabulu joprojām ir daudz vairāk krāšņi. Jūs varat atrast ērtu 15 ml pasūtījumu. Ja jums ir interese par lielāku daudzumu, var Jūs iepriekš redzēt diferencētas likmes. Šādā veidā jums būs Iespēja iegādāties produktus pat lētāk mūsu profesionāļiem. Kopā Savas vēlmes ar zīmola kvalitāti.
viskozitāte
+
plāns vidējs biezs
Ronis
+
UV piemērota

Veido perfekti stingrus un izturīgus nagus ar UV gēlu un atbilstošajiem piederumiem: UV gēli ir pieejami daudzās dažādās krāsās un tekstūrās, un tie sacietē UV lampā vai CCFL lampā 120 sekundēs. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti izmantojami tikai ar UV gēliem.

LED piemērota

LED gēli un atbilstošie piederumi sniedz iespēju modelēt nagus ļoti īsā laikā: LED gēli sacietē LED lampā vai CCFL lampā 30-90 sekunžu laikā, vai arī kā parasti zem UV lampas 120 sekundēs, tie ir noņemami un nav nepieciešams tos novīlēt. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti ir paredzēti lietošanai ar LED gēliem.

skābēm

Tie ir hypo alerģiskajām un joprojām būtu jauki nagi nepadodas. Pēc tam izmantot tikai acid gel, jo tas ir piemērota cilvēkiem ar alerģijām.

Atsauksmes
+
Kopējie novērtējumi
4.5
Pārskats
5
7
4
7
3
0
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks