Sertificēts interneta veikals
Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Vairāk nekā 150 LED gēli
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gēla / Bāzes gēls
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Vylet-Nails Premium gruntis gel - Sticky Gel - pamatu skaisti nagi
Sīkāka informācija
+
Augstas kvalitātes Vylet-Nails Premium gruntis gel - lipīga gelā no kategorijas UV gel & krāsu gel piedāvā perfektu pamata gēla modelēšanas. Gēla bāzes tiek lietots nagu un izārstēt. Šādu būvniecības, nagu mākslas - un plombēšanu slāņi ir tikpat izturīga kā bāzes gel. Tādēļ ir īpaši svarīgi rūpīgi primer.

Vylet-Nails Premium, gruntis gel saskaņā ar dabiskās nagu sagatavošanas kārtību. Tas ir iesniegts un raupjām un pārklāti ar gruntējuma slāni. Galvojumu aģents nodrošina stabilu turēt nagu primer. Bāze mētelis ir uzkrāsota uz plānslāņa par nagu un tad izārstēt saskaņā ar UV lampu. Ir svarīgi jau pie šo slāni gēla nagu malas paliek brīva, jebkuru gelu atliekas var noņemt ar apelsīnu koka nūju pirms konservēšanas. Ir gruntis gel žāvē, slāņu struktūru gela lieto, tad plombē ilgu mūžu un spodri. Vylet-Nails Premium primer gelu var izmantot kā bāzi UV nagu laka. Pieteikuma notiek šajā gadījumā arī attiecībā uz gela nagus. Gel kažoks tiek lietota dziedē bāze mētelis. Arī šeit ilgi rokturis zīmogs ir ieteicama.


viskozitāte
+
plāns vidējs biezs
Ronis
+
UV piemērota

Veido perfekti stingrus un izturīgus nagus ar UV gēlu un atbilstošajiem piederumiem: UV gēli ir pieejami daudzās dažādās krāsās un tekstūrās, un tie sacietē UV lampā vai CCFL lampā 120 sekundēs. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti izmantojami tikai ar UV gēliem.

skābēm

Tie ir hypo alerģiskajām un joprojām būtu jauki nagi nepadodas. Pēc tam izmantot tikai acid gel, jo tas ir piemērota cilvēkiem ar alerģijām.

Atsauksmes
+

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks