Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / G?la / Vylet-Nails Studio Edition
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10

Vylet-Nails Studio Edition

Vylet-Nails Premium krāsu gel nude Vylet-Nails Studio Edition Vylet-Nails Premium krāsu gel nude
no 7,79 € *
Vylet-Nails Premium krāsu gel neon Vylet-Nails Studio Edition Vylet-Nails Premium krāsu gel neon
no 5,79 € *
Vylet-Nails Premium krāsu gel VIZLA Vylet-Nails Studio Edition Vylet-Nails Premium krāsu gel VIZLA
no 5,57 € *
Vylet-Nails Premium struktūru gel Vylet-Nails Studio Edition Vylet-Nails Premium struktūru gel
no 7,79 € *
Vylet-Nails Premium UV šķipsnu gel Vylet-Nails Studio Edition Vylet-Nails Premium UV šķipsnu gel
no 7,73 € *
Vylet-Nails Premium krāsu gel nacre Vylet-Nails Studio Edition Vylet-Nails Premium krāsu gel nacre
no 3,20 € *

Sērijā Vylet-Nails-Studio-Edition iekļauti visi produkti, kas nepieciešami gēla nagiem. Vylet-Nails produkti iepirkti tieši no ražotāja, tie ir augstvērtīgi un tos iespējams viegli apstrādāt. Vylet-Nails-Studio-Edition - tā ir UV gēlu sērija mākslīgo nagu modelēšanai, kas izskatās ļoti dabīgi. Gēlus var noklāt ļoti plānā kārtiņā, tie ļoti viegli un nejūtami pārklāj dabīgos nagus un, pateicoties filigrānai apstrādei, tie nemaz neizskatās kā mākslīgi. No Vylet-Nails produktiem modelētajiem nagiem ir visas priekšrocības, kas ir tikai gēla nagiem. Tos  var viegli apstrādāt, tie ir izturīgi un iztur slodzes, turklāt šo nagu izskats ir brīnišķīgs. Tie aizsargā Jūsu dabīgos nagus, kas, pateicoties gēla kārtiņai, negūst bojājumus no krāsaino laku, šķīdinātāju un citu šķidrumu iedarbības. Dabīgos nagus aizsargā "uzliktnis" un  tie var atpūsties no agrākās slodzes.

Sērija Vylet-Nails-Studio-Edition nodrošina visu, ko Jūs vēlaties. Līdzīgi kā citu UV gēlu sēriju produkti, šie gēli ir savietojami ar citiem produktiem un tos var kombinēt ar šiem produktiem. No šī ražotāja produktiem mēs piedāvājam Jums praimeri (Primer), arī vienfāzes un divfāzu gēlus, noslēdzošo gēlu (Finish), un krāsainos gēlus, kas ir ar metālisku efektu, mirdzuma efektu, krāsainus gēlus neona krāsās. Mēs varam Jums garantēt augstāko kvalitāti un to, ka produktu ražošanā ievērotas Eiropas nomas.Gēli no sērijas Vylet-Nails-Studio-Edition ir piemēroti arī alerģiskiem cilvēkiem. Gan privāti klienti, gan nagu dizaina studijas var iegādāties gēlus lielos iepakojumos par izdevīgām cenām.


Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks