Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / G?la / Vylet-Nails Revolution
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10

Vylet-Nails Revolution

Vylet-Nails Premium krāsu gel nude Vylet-Nails Revolution Vylet-Nails Premium krāsu gel nude
no 7,79 € *
Vylet-Nails Premium krāsu gel neon Vylet-Nails Revolution Vylet-Nails Premium krāsu gel neon
no 5,79 € *
Vylet-Nails Premium krāsu gel VIZLA Vylet-Nails Revolution Vylet-Nails Premium krāsu gel VIZLA
no 5,57 € *
Vylet-Nails Premium struktūru gel Vylet-Nails Revolution Vylet-Nails Premium struktūru gel
no 7,79 € *
Vylet-Nails Premium UV šķipsnu gel Vylet-Nails Revolution Vylet-Nails Premium UV šķipsnu gel
no 7,73 € *
Vylet-Nails Premium krāsu gel nacre Vylet-Nails Revolution Vylet-Nails Premium krāsu gel nacre
no 3,20 € *
Vylet Nails Revolution Primer Vylet-Nails Revolution Vylet Nails Revolution Primer
19,79 € *

Mākslīgie nagi ir ļoti iecienīti. Tie ir relatīvi izturīgi un noturīgi. Nagi ir piemēroti slodzēm, ko dabīgie nagi nevar izturēt. Tie aizsargā dabīgos nagus, kas, neskatoties uz rūpīgu kopšanu, no lakas, gēla ar spīduma efektu, biežas vīlēšanas un citas līdzīgas apstrādes gūst bojājumus. Mākslīgie nagi ne vienmēr izskatās mākslīgi, tie var būt arī ļoti līdzīgi dabīgajiem.

Vylet-Nails-Revolution - tā ir UV gēlu sērija, kas ļoti atvieglo mākslīgo nagu modelēšanu. Gēli nodrošina iespēju modelēt ļoti plānas un smalkas kārtiņas, kas viegli nogulstas uz dabīgajiem nagiem un "neklājas biezi", kā tas bieži notiek nagu modelēšanā. Sērija Vylet-Nails-Revolution sniedz iespēju  iegūt ļoti plānus nagus, kas tikko jūtami "guļ" uz dabīgajiem nagiem, ir tikpat izturīgi kā citi mākslīgie nagi un šādiem nagiem var veidot jebkuru dizainu. Līdztekus vienkāršiem krāsainiem gēliem mēs piedāvājam Jums arī krāsainus gēlus ar metālisku efektu, vizuļojošu efektu, ar sīkām spīdumu daļiņām, kā arī zelta, sudraba un vara krāsā, neona un pasteļkrāsās. Protams, ar Vylet-Nails-Revolution sērijas produktiem ir iespējams modelētajiem nagiem piešķirt franču manikīram raksturīgo puritāniski vienkāršo noformējumu, tos pavisam viegli iekrāsot, tie var izskatīties arī ļoti līdzīgi dabīgajiem nagiem.

Vylet-Nails-Revolutions ir produktu sērija, kurā iekļautie produkti ir savstarpēji saskaņoti. Jūs šajās lapās atradīsiet visu, kas Jums nepieciešams modelēšanai gēla tehnoloģijā, un, protams, vēl daudzus citus produktus!  Aplūkojiet mūsu katalogu un Jūs būsiet patīkami pārsteigti par mūsu produktu daudzveidību.


Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks