Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 49 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / G?la / Vylet-Nails Elements
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode AUTUMN2017
Vylet-Nails Premium krāsu gel VIZLA - mirdzošs izrādes
Sīkāka informācija
+

VIZLAS ietekme ir ļoti populārs, jo īpaši attiecībā uz vakara nagla māksla. VIZLAS var ar Vylet-Nails Premium krāsu gel ar spīdīgu mirdzumu sniegt gela nagus. Atkarībā no vēlamās krāsas intensitāti, gela vienā vai vairākos slāņos var lietot un izārstēt UV gaismā.
Vylet-Nails Premium krāsu gel varētu piemērot attiecīgi jāsagatavo VIZLAS, dabiskās nagu želejas modelēšana. Uz pulēta off un piemērota raupjām nagla Primer par labu saķeri, seko gruntis gela slānis. Gela Glimmerr krāsu var sekot viena no būvniecības kārtās un ir tāpat kā citi arī plānās un pamatīgi sacietējušas gel slāņi. Pirms piemērot nākamo slāni gēla, svīšana slānis tiek noņemts ar tīrāku un Zellette. Izolācijas slāņa modelēšana kā apdare beigās tiek lietota. Augšējā apvalks ir plānas, bet apnicis apgleznoti par nagu un sacietējušas UV gaismā. Pēc izņemšanas sviedri slāni un piemērošanu pulēšana naftas nāk piemaksas krāsu gel mirdzums īpaši labi uz priekšu, zvērests pastāvīgi tiek aizsargāts no bojājumiem, skrāpējumiem.
viskozitāte
+
plāns vidējs biezs
Ronis
+
Atsauksmes
+

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks