Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 49 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / G?la / Vylet-Nails Elements
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode AUTUMN2017
Vylet-Nails Premium gruntis gel - Sticky Gel - pamatu skaisti nagi
Sīkāka informācija
+

Augstas kvalitātes Vylet-Nails Premium gruntis gel - lipīga gelā no kategorijas UV gel & krāsu gel piedāvā perfektu pamata gēla modelēšanas. Gēla bāzes tiek lietots nagu un izārstēt. Šādu būvniecības, nagu mākslas - un plombēšanu slāņi ir tikpat izturīga kā bāzes gel. Tādēļ ir īpaši svarīgi rūpīgi primer.

Vylet-Nails Premium, gruntis gel saskaņā ar dabiskās nagu sagatavošanas kārtību. Tas ir iesniegts un raupjām un pārklāti ar gruntējuma slāni. Galvojumu aģents nodrošina stabilu turēt nagu primer. Bāze mētelis ir uzkrāsota uz plānslāņa par nagu un tad izārstēt saskaņā ar UV lampu. Ir svarīgi jau pie šo slāni gēla nagu malas paliek brīva, jebkuru gelu atliekas var noņemt ar apelsīnu koka nūju pirms konservēšanas. Ir gruntis gel žāvē, slāņu struktūru gela lieto, tad plombē ilgu mūžu un spodri. Vylet-Nails Premium primer gelu var izmantot kā bāzi UV nagu laka. Pieteikuma notiek šajā gadījumā arī attiecībā uz gela nagus. Gel kažoks tiek lietota dziedē bāze mētelis. Arī šeit ilgi rokturis zīmogs ir ieteicama.


viskozitāte
+
plāns vidējs biezs
Ronis
+
Atsauksmes
+

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks