Sertificēts interneta veikals
Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Vairāk nekā 150 LED gēli
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gēla / Celtnieks gēls
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Stikla šķiedra būvniecības gel trausls & eingrissene dabas nagiem
Sīkāka informācija
+

Vēlaties izveidot ļoti izturīgi un plānas problēmu nagu modelēšanu? Tas nav problēma ar mūsu stikla šķiedra būvniecības gel! Kā ierasts sagatavot savu naglu. Uzmanīgi bīdiet cuticles atpakaļ, tu failu pa veco modelēšana, tad piemēro primer un gruntis gelu stikla šķiedra, un atļaut nocietināt. Tagad varat noformēt modelēšanas optimāli uz svīšana slānis piemēro želeju un modeļa naglu, tad nocietināt ar stikla šķiedra. Izrunā efektu medus, gels ir viegli piemērot. Tātad, jums plānas un ļoti izturīgs modelis atrašanās vietu. Arī nav celšanas izraisa fiber stikla gela lietošana.
Stikla šķiedru gels var izmantot ne tikai mākslīgo nagu, bet arī dabas nagiem. Ar spēcīgu stabilitāti gela jūs varat izmantot optimāli visi naglu veidi. Ja jums ir ātri trausls naglas vai ātri taukainos nagus, stikla šķiedras želeja ir lieliska alternatīva problēmu nagiem.
Var izmantot stikla šķiedras gel nagu studio ideāls klientiem ar trausliem vai plosītos nagiem. Skābēm nagu dizaina Buildergel aizstāt ēkas gel, gel, modelēšanā un nodrošina sakarā ar jauktu ar daļiņu un stikla šķiedra audums ir ļoti stingra struktūra ļoti spēcīgu turēt uz jūsu nagus. Pateicoties šo jauno nail art fiber stikla Gelen likvidē grūti uzsitiens - un remonta darbu ar stikla šķiedra audums.

Ronis
+
Atsauksmes
+
Kopējie novērtējumi
4.7778
Pārskats
5
22
4
4
3
1
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks