Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / G?la / Celtnieks gēls
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10

Celtnieks gēls

Nagu dizaina veidošana nav viegls darbs. Šā darba priekšnosacījums ir zināšanas par daudzu atšķirīgu materiālu lietderīgu izmantošanu, par higiēnas noteikumiem un pasākumiem, nagu kopšanu, kā arī īpašas prasmes. Ja Jums ir paredzēts pieaudzēt mākslīgos nagus, tad pirms pielīmēt mākslīgos nagus, nagu dizaineris sagatavo Jūsu dabīgos nagus. Dabīgie nagi ir ne tikai jānosedz ar mākslīgajiem, bet tie arī jākopj un jāsaudzē.

UV gēls nagu stiprināšanai veic šo dabīgo nagu kopšanu. To uzklāj tieši uz dabīgā naga gruntējuma un gēls līdzīgi polsterim nodrošina labu aizsardzību dabīgajam nagam pirms mākslīgā naga uzlikšanas. Tas ir svarīgi, lai mazinātu mehāniskos kairinājumus, kas sakarā ar kustībām rodas starp mākslīgo un dabīgo nagu. Ļoti svarīgi ir tas, ka pateicoties šim plānajam, bet efektīvas iedarbības polsterim dabīgais nags turas daudz labāk, tas nevar kļūt vaļīgs un izskatās daudz labāk.

Mūsu piedāvātie nagus stiprinošie UV gēli ir izgatavoti ļoti rūpīgi. Tos var uzklāt ļoti plānā kārtiņā, tie ir elastīgi un viegli apstrādājami. Mēs varam Jums piedāvāt gēlus dažādos izpildījumos, atkarībā no tā, vai Jūs dodiet priekšroku bezkrāsainiem vai sārtiem gēliem. Jūs variet iegādāties arī gēlu gaiši sarkanā krāsā (rosé).  Arī šos produktus mēs piedāvājam gan mazos iepakojumos lietošanai mājās, gan lielākos daudzumos, ko, ņemot vērā izdevīgo cenu, iesakām pasūtīt nagu dizaina studijām un profesionāliem nagu dizaineriem.


Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks