Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / G?la / Termo krāsu gel
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Termo krāsu gel Termo krāsu gel Atrodiet savu Termo krāsu gel vairāk nekā 50 dažādās krāsās Pie jūsu mīļākās krāsas

Termo krāsu gel

Tāpat kā Thermo darbu krāsu gēli
 
Special par termo geli ir savu reakciju uz dažādos temperatūras apstākļos. Keynote, kas veido piemērotu krāsu želeja, mainīts ar pieaugošu siltuma attīstības soli pa solim līdz otrā noteiktu skaņu. Tāpēc, ka krāsu maiņa notiek pakāpeniski, naglas atšķirties atkal un atkal, un excitingly. Krāsas maiņa var arī rasties, ja ir novietots siltā pirksta nagu. Vidi un nagu virsmas pēc tam atdzist, beišīga atkal mainījās. Nagla gultas ir siltāks nekā nagu galu un tādējādi kļūst Francijas galiņam vienatnē ar atšķirīgu krāsu un pārejām notiek papildus burvju gradientiem. Tādējādi, jums jābūt nekad modeļa smagāko darbu nagus, proti Francijas Padoms.

Tas var būt īpaši efektīvas, vakarā: atdziest arī nagu ar atdzesētu dzērienu rokās un tādējādi mainās tā krāsa īsā laikā. Pat tad, ja temperatūra ir atdzist ārā, īpašu krāsu, kas ir tik tipiska Thermo UV krāsu gēli efektu.


Programmas nagla

Thermogel apzīmē modeļa vietā naglu pēdējais slānis, pirms tiek noslēgti. Nagla ir veidota kā parasti: primer tiek lietots nagu, kas ir pamatā atbildību par turpmāko apcietināšanas vai veidojot želeju. Pēc gela būvniecības nagu perfekta C līknes Thermo krāsu gels ir plānas un sacietējušas saskaņā ar UV lampu naglu plāksnē. Šo procesu var atkārtot, lai sasniegtu vēlamo krāsas intensitāti. Uzmanīgi konservēšanas tiek sasniegts labākais ar plānas slāņos gels ir svarīga. Apdare ir augšējā mētelis, kas darbojas kā zīmogu, ilgi tur Thermogels krāsas intensitāti. Tops apvalks ir rūdīts saskaņā ar UV gaismu, un pēc tam gecleanert vai apstrādāta ar pulēšanas naftas. Tātad ir glancēts naglas ar spīdīgu krāsu un aizraujošas pārmaiņas spēles.

 

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks