Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 49 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / G?la / Krāsu gel 2 v 1
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode AUTUMN2017
Vylet-Nails Premium Thermo krāsu gel pastel - mīksts toņos krāsas maiņa
Sīkāka informācija
+

Gela Vylet-Nails Premium termo krāsu variantiem, pastelis katru reizi, kad Krāsu, mainoties temperatūrai. Jo augstāka temperatūra, jo vairāk pabeigt krāsu maiņa. Tie radīsies atkal un atkal jaunas un pievilcīgas krāsu spēles un vēstures gēla nagu. Krāsu gel laikā želejas modelēšana piemēros.
Zvērests ir sagatavota kā parasti pirms piemērošanas Vylet-Nails Premium termo krāsu gel pastelis. Dabiskās nagu ir iesniegts formā un raupjām ar buferšķīdumu, tad saķeres promoters tiek lietots. Naglu ar C līkne ir modelēta ar ēkas gel. Ir svarīgi rūpīgi konservēšanas slāņi un UV lampu. Thermogel ir piemērots naglu, kas attīra ar sviedriem slāni un sacietējušas, 120 – 240 sekundes. Krāsas intensitāte būtu nevis prasības, vairāk slāņiem var lietot un izārstēt. Ar hermetizējošām gēla nagu ir veikti beigās spēkā izturīga, augstas spīdumu un pastāvīgi stabili. Apkopēja vai pulēšanai naftas palielināt virsmas naglu spīdēt.


Tikai par saimnieciski izmantot / attiecināt tikai uz mākslīgie nagi vai būvēt slānī

viskozitāte
+
plāns vidējs biezs
Ronis
+
Atsauksmes
+
Kopējie novērtējumi
4.5
Pārskats
5
3
4
0
3
1
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks