Sertificēts interneta veikals
Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Vairāk nekā 150 LED gēli
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gēla / Krāsu gēls
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Vylet-Nails Premium Thermo krāsu mirdzums - pilnībā segtas želeja un nagu mākslas
Sīkāka informācija
+

Vylet-Nails Premium Thermo krāsu gel mirdzums ir ideāla izvēle īpašas naglas ar specefektiem. Krāsu želeja ar mirdzošs daļiņas izmaiņas krāsu temperatūras izmaiņas, padarīt gēla nagus izturīga ķērājs.

Gel glitter Vylet-Nails Premium termo krāsa tiek lietota rūpīgi konstruēta gēla nagu, procedūra ir kā parasti: dabiskās nagu ir veidota un raupjām ar buferšķīdumu. Vēlāk, saķeres promoters pielieto, tad gēla nagu būves darbu sākuma. Nagla ir pilnībā izveidota, tiek izmantota Thermogel. Tas var būt vai nu pilnīgu aizsegs slāņa vai nagu mākslas piemēro. Pineslmalereien, šī želeja ir ideāls, kā tas nedarbojas sakarā ar viskozitātes s. Ir svarīgi, svīšana slāņa veidošanas želeja ir noņemts iepriekš. Thermogel rūdīts ultravioletā gaismā 120 sekundes un tad aizzīmogo. Šo noslēgšanas želeja ir piemēroti un rūdīts. Visbeidzot, naglu virsmas ar tīrāku vai pulēšanai eļļas tiek notīrīts un cēla spīdumu.

Tikai par saimnieciski izmantot / attiecināt tikai uz mākslīgie nagi vai būvēt slānī

viskozitāte
+
plāns vidējs biezs
Ronis
+
Atsauksmes
+
Kopējie novērtējumi
4.5
Pārskats
5
3
4
0
3
1
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks