Sertificēts interneta veikals
Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Vairāk nekā 150 LED gēli
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gēla / Krāsu gēls
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Vylet-Nails Premium krāsu gel metāla - jauns izskats gēla nagi
Sīkāka informācija
+

Metālisks izskats liek naglu uz kaut ko ļoti īpašu. Mirgošana, metāla veidota Vylet-Nails Premium krāsu gel naglu, efektu atkarībā no gaismas vēlreiz un svaiga. Krāsu gel lieto kā slānis nagu struktūras modelis spēj.
Vylet-Nails Premium krāsu gels ir metāla kā piemēro krāsu gēli, kas izmantota naglu. Dabiskās nagu ir iesniegts formā, raupjām ar buferšķīdumu un apstrādātas ar galvojumu pārstāve primer. Tad primer un ēkas želejas tiek lietotas un izārstēt katru slāni pēc slāņa. Krāsu gel veido noslēgtu būvniecības kārtās un pārvietojas pa mākslīgo nagu atlasīto metālisku toni. Sukas, kas ir, pārliecinieties, vai gela plānas, bet bagātais slānis ir pacelta. Tas nodrošina pilnīga ārstēšanu saskaņā ar UV lampu. Ja nepieciešams, gel otro kārtu var pastiprināt iegūto krāsu. Noslēgumā augšējā apvalks, kas nodrošina nagla kā hermētiskus želeja ar augstas izturības un spodri nobeiguma slāņa.
viskozitāte
+
plāns vidējs biezs
Ronis
+
Atsauksmes
+
Kopējie novērtējumi
5
Pārskats
5
3
4
0
3
0
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks