Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 49 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / G?la / Krāsu gel 2 v 1
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode AUTUMN2017
Wetlook krāsu želeja pliks balodis zils - bez svīšana slānis
Sīkāka informācija
+

Nude nded Wetlook krāsu gel - bez svīšana slānis ļauj vienkārši nagu modelēšanas profesionāļu un cilvēki atradās tikai dažus soļus. Augstas kvalitātes krāsu gel ražo nav sviedri slāni un tagad ir augstas spīduma un skrāpējumiem izturīgs pēc izārstēt.

Krāsa nāk Wetlook gel pliks un dod skulptūrā veidotas naglu spīdumu un tajā pašā laikā izturīgas virsmas. Nagla māksla ir sevišķi apmierināts ar šo produktu, jo nav sviedri slāni samazinās un jau notiek, kad unikālais pasūtījuma košākas krāsas efektu. Nude nded Wetlook krāsu gel - bez svīšana slānis ir pieejama daudzās krāsās. Tādējādi dažādās versijās, nagu dizains ir iespējama. Krāsu gelu, kas ir gatavs lietošanai, bez maisot, nekavējoties tiek lietota raupjām un tīrītas nagla virsmas un izārstēt saskaņā ar UV lampu. Pēc tam, kad nagu tiek apstrādāta nekavējoties izbeigt, tīrīšana ar tīrāku dispersijas slāņa noņemšanai, kā arī pabeigt plombas ir nevajadzīgas.

viskozitāte
+
plāns vidējs biezs
Ronis
+
Atsauksmes
+

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks