Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / G?la / Krāsu gel
nded piemaksa krāsu gel metāla - metāla naglu dizains
Vaizdų spalva gali skirtis.
Sīkāka informācija
+

"Caur metāla izskatu ir nagu mākslas it īpaši atsevišķi. Ne visi uzdrošinās veidot, kas padara darbu šeit, tāpēc bezgaumīgs naglas, metāla, gela nded piemaksas krāsu izmantošanas vieglumu ir pārsteigts. Pasūtījumu veic gel suka, izārstēt UV gaismā nodrošina labākos rezultātus.
Kā pie katra nagu tiek izmantota arī metāla krāsu gēli piemērošana prasa labas dabiskās nagu vai C līknes sagatavošana. Dabiskās nagu formas un gruntētas ar līmi un bāze mētelis. Tad modelis vietā naglu veidotām slāni pēc slāņa. Var izmantot caurspīdīgu vai krāsainu UV gēli. nded piemaksa krāsu gel secina no naglu metāla, ir pēc izvēles lietot un izārstēt vienā vai vairākos slāņos, kas. Tur ir vairāk slāņiem gel, krāsu un necaurspīdību želeja ir augstāka. Katrs slānis būtu krāsotas noguruši, bet tieva, tik labs un pilnīga izārstēt UV gaismā ir garantēta. Apdare, kā top mētelis nodrošina izturību pret mehāniskiem bojājumiem, kā arī ļoti augstu spīduma spēku. Tas var pastiprināt, piemērojot pulēšana eļļas.
"
viskozitāte
+
plāns vidējs biezs
Atsauksmes
+

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks